Bitcoin 9,100 dolarlık alanda asılı olduğundan, bir kripto tüccarı BTC'nin fiyatını Kuzey'e taşımak için birkaç daha yakın engeli aşması gerektiğini tahmin ediyor.

Ünlü Analist: 9,500 Dolardan Sonra Bitcoin (BTC) Fiyatı Yükselecek

Bitcoin 9,100 dolarlık alanda asılı olduğundan, bir kripto tüccarı BTC'nin fiyatını Kuzey'e taşımak için birkaç daha yakın engeli aşması gerektiğini tahmin ediyor.

Bu hafta, Bitcoin ve kripto için temeller açısından oldukça şanslı. Hindistan, RBI tarafından uygulanan kripto yasağını kaldırdı (ancak, bu hikaye henüz bitmemiş gibi görünüyor, ancak merkez bankası mahkemede bu karara itiraz etmeyi düşünüyor), Güney Kore kripto para ticaretini resmi olarak onayladı ve bir Fransız mahkemesi Bitcoin'i (Almanya'nın yanı sıra kısa bir süre önce) tanıdı.

Yaklaşık iki ay uzakta, topluluğun tüm gözleri Bitcoin fiyatında. Bir kripto para birimi tüccarı, BTC'nin bu çok beklenen olaydan önce neden yükseleceğini izah ediyor.

‘Bitcoin'in kırılması ve 9.500 $ 'ın üzerinde olması gerekiyor’

Kripto tüccarı Josh Rager, 9.400-9.500 dolarlık markanın 2019 yazından bu yana önemli bir S / R seviyesi olduğunu söylüyor. BTC bunun üzerine çıkarsa, Rager tweetleri, yükseliş eğilimini tetikleyecektir.

Yatırımcı kar hedefini 9.400 dolarlık alana yerleştiriyor.

“Şimdiye kadar en düşük BTC fiyatından kaçınıldı”

Trader Crypto Dog, büyük bir BTC madencisinden aldığı bazı bilgileri paylaşıyor. Tüccara göre, Bitcoin için en düşük fiyat noktasının şimdiye kadar önlendiğini söyledi - 8.200 dolar.

Hindistan'daki kripto politikasının son U dönüşü ile ilgili olarak, kripto varlık yöneticisi ve yatırımcı Marius Landman, kripto alanında milyonerlerin çoğunun gelecekte Hindistan'dan çıkmasını beklediğini belirtti.

 Bunun nedeni olarak da oradaki insanların güvenli liman varlıklarını - altın, gümüş ve kripto para birimlerini - sevdiğini düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ