Bir kripto para analisti ve tüccarı, ikinci en büyük kripto para biriminin yükselişe geçeceğini ve gelecek yıl Haziran ayında 0.05661 BTC seviyesine ulaşmasını bekliyor.

Ünlü Analist Açıkladı: Ethereum 2020 Yazında 423 Dolar Olacak

Geçtiğimiz iki yıl boyunca, Ethereum tıkanıklık sorunları ile en sıkıntılı platformlardan ve kriptolardan biriydi, Tron geliştirici ekiplerini blok zincirine çekmeye çalışıyordu.

Fiyat Artacak

Şimdi, 8 Aralık Pazar günü, uzun süredir beklenen İstanbul hard forkunun nihayet gerçekleştiğini belirten bazı analistler, Ethereum fiyatının artmaya başlayacağını ve önümüzdeki yılın Haziran ayından kısa bir süre sonra 423 $ seviyesini geri kazanmasını öngörüyorlar.

Twitter'ın ünlü analisti CryptoWolf (@IamCryptoWolf), Ethereum topluluğuna bazı güzel haberler getirerek, gelecek yılın yazının başlarında beklediği ETH fiyat artışına ilişkin düşüncelerini paylaştı.

Uzman, Düşen Kama ve üç aylık MACD boğa ayrışması nedeniyle bir buçuk yılın üzerinde bir düzeltme yapıldıktan sonra ETH'nin direnç alanından koptuğunu ve yakında hareket etmeye başlayacağına inanıyor.

CryptoWolf, gelecek yılın Haziran ayından sonra bir noktada, Ethereum fiyatının geleneksel fiatta 0.05661 BTC veya 423 $ anlamına gelen 61.8 Fib seviyesine ulaşacağına inanıyor.

'ETH İçin Durum Hiç Olumsuz Değil'

Dijital varlıklarda başka bir ticaret uzmanı - @CryptoMichNL - ETH için de benzer bir yükseliş tahmininde bulundu.

Ethereum fiyatı hakkında “Çok fazla olumsuzluk beklemiyorum” diyor.

Ethereum'un Geliştiriciler İçin Fonu Yok Gibi Görünüyor

Ethereum geliştiricilerinden biri olan Nina Breznik, gelecek yıl Ethereum Vakfı'nın genç projelerden başlayarak iç ekiplere fon sağlamayı planladığını söyledi.

Ethereum, 1 Aralık'tan itibaren kendi projesi olan PlayProject'i bıraktı.

Buna cevaben, Ethereum'u büyük bir rakip olarak gören ve Tron'un Ethereum'dan ana ağa geçişinden bu yana Tron'un bunu geçmesini sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapan Tron CEO'su Justin Sun, Ethereum geliştiricilerinin Tron'a göç etmesini istedi.

Geçen yılın sonbaharında, Justin Sun, Ethereum'u devirmeye ve Tron zinciri üzerinde çalışmaya başlamaya karar vermek için bu geliştiricilerin finansmanını sağlamak üzere özel bir fon yaratıldığını açıkladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ