Coin Bureau, bir dizi yükseliş temel faktörü arasında akıllı sözleşme platformu Avalance (AVAX) için gerçekçi bir yıl sonu fiyat tahmini sundu.

Ünlü Analist Avalanche İçin Coşturan Yıl Sonu Hedefini Açıkladı

Yeni bir videoda kripto fenomeni, 1,31 milyon YouTube abonesine AVAX'ın ücret yapısını etkileyen bir Avalanche Apricot yükseltmesinin potansiyel bir AVAX rallisine yakıt ekleyebileceğini söylüyor.

“Bundan önce Avalanche akıllı sözleşmelerinin sabit bir ücret mekanizması vardı. Şimdi bunun bu kadar önemli olmasının nedeni, işlem ücretlerini ödemek için kullanılan tüm AVAX'in yanmış olması ve dinamik bir ücret çizelgesinin, ağ çok fazla etkinlik gördüğünde daha fazla AVAX'in alevler içinde kalması anlamına gelmesidir.

Daha fazla dApps [merkezi olmayan uygulama] ve DeFi [merkezi olmayan finans] protokolleri piyasaya çıktıkça, Avalanche için ufukta görebildiğim tek şey ağ etkinliği ve bu, AVAX'ı önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmak için yeterli olabilir."

Analist, kripto varlığının yeni ve geliştirilmiş Avalanche köprüsü ile yeni bir dönüm noktasına ulaştıktan sonra artık ek özellikler sunduğunu söylüyor.

“Şimdi Avalanche ve Ethereum arasında token’ları taşımak beş kat daha hızlı ve iki kat daha ucuz. Avalanche ayrıca "DeFi'nin ana merkezi" olmak için diğer blok zincirlere ek köprüler kurmayı planlıyor.

Maalesef Avalanche henüz başka bir önemli dönüm noktasına ulaşmayı başaramadı ve bu, bir mobil uygulama ve tarayıcı uzantısıyla tamamlanmış yeni ve geliştirilmiş Avalanche cüzdanının tanıtımı. Avalanche'ın bu yeni cüzdan özelliklerini tanıtmak için hala bir ayı var ve umarım onları yol haritasında son Eylül ayının sonuna kadar göreceğiz. ”

Guy, AVAX'ın gerçekçi bir şekilde 2021'in sonuna kadar ulaşabileceğini düşündüğü bir fiyat seviyesi söylüyor.

“Bence yıl sonu hedefi için yüz dolar gerçekçi bir beklenti. Bununla birlikte, muhtemelen 100 dolarlık bu önemli fiyat noktasından biraz önce satış yapan insanlar için biraz ön koşu göreceğimizi belirtmekte fayda var. Bu, 80 ila 90 $ arasında güvenli bir satış aralığı yapar. AVAX'ın bundan çok daha fazla yükselmesi mümkündür, ancak bu sonuçta Avalanche'ın önümüzdeki aylar için ne planladığına bağlıdır."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ