Kripto analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) için kritik direnç ve destek alanlarını etiketliyor.

Kripto analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) için kritik direnç ve destek alanlarını etiketliyor.

O Altcoin’ler

Cryptocademy'nin yeni sayısında Bennett, okuyucularına Ethereum'un önceki direncini 3.190 $'da kırdıktan sonra 3.500-3.700 $'a doğru bir kırılma sürdürmek istediğini söyledi.

Trader’ın grafiğine göre, 3.700 doların üzerindeki bir hareket, Ethereum'u 4.377 dolardan dirence neden olabilir.

Bennett ayrıca, 27.50 dolardaki ani direncinin üzerinde kalmayı başarabilirse daha büyük bir yükselişe hazır olabileceğini söylediği en iyi Oracle projesi Chainlink'e de bakıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

“27.50 dolarlık alan, düzeltmenin %50 geri çekilmesi olduğu için birkaç satıcıyı çekebilir. Bununla birlikte, 25 doların üzerinde bir günlük kapanış, alanı desteklemek için çevirmelidir. LINKUSDT 27,50 dolarlık alanın üzerine çıkabilirse, 35 dolarlık bir koşuyu durdurmak için fazla bir şey yok.”

CoinMarketCap'e göre, yazı yazılırken Chainlink 27.38 dolardan işlem görüyor.

Bennett'in radarındaki üçüncü kripto para, analistin 1,40 doların kuzeyindeki günde güçlü bir kırılma yaşadığını söylediği katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon'dur.

Bennett'e göre, MATIC, Haziran ayında bir dirence dönüşmeden önce Mayıs ayında kritik bir destek alanı olarak hizmet veren 1,75 dolarlık hedefine yükselmeye hazırlanıyor.

Bennett'in grafiğine göre, 1,70 doların üzerinde bir hareket, MATIC'i bir sonraki direncine 2,43 dolarda toplanacak bir konuma getirebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ