Küresel mali kriz devam ederken ve ABD Fed bankaları ve işletmeleri desteklemek için 6 trilyon dolarlık para basmaya hazırlanırken, güvenli liman varlıkları daha değerli hale geliyor.

Ünlü Analist Biri İlginç Üç Sabit Varlığa İşaret Etti

Küresel mali kriz devam ederken ve ABD Fed bankaları ve işletmeleri desteklemek için 6 trilyon dolarlık para basmaya hazırlanırken, güvenli liman varlıkları daha değerli hale geliyor.

Blockfyre’den Jonathan Habitch, mevcut ekonomik kabusun ortasında giderek daha fazla yatırımcının sadece üç sabit varlık istediğini söyledi. Bunlardan biri (günlük kullanım içindir) hiç bu kadar popüler olmamıştı.

Bitcoin, Altın ve Tuvalet Kağıdı

Bitcoin savunucusu Anthony Pompliano'nun Peter Schiff ile yaptığı son podcastinde söylediği gibi, Bitcoin ve altın, insanların şu anda aktif olarak girdiği iki güvenli liman.

Blockfyre'in kurucusu ve Moonrock Capital'in ortağı Jonathan Habitch de buna inanıyor. Şu anda, ekonomik kabus sırasında, insanlar sadece sabit varlıklara tutunmak istiyorlar ve bu listeyi genişleterek günlük kullanım için çok önemli bir şey ekliyorlar - tuvalet kağıdı.

BTC'nin Değerini Kanıtlama Zamanı

U.Today ile yaptığı röportajda Bitcoin'i diğer tüm kripto para birimlerine tercih eden tüccar Scott Melker, şimdi BTC'nin topluluğun bunun için umutlarını doğru olup olmadığını kanıtlama zamanının geldiğine inanıyor.

Önümüzdeki iki ay boyunca Bitcoin için daha fazla umut

Kripto etkileyicisi Mia Tam, önümüzdeki iki ayın Bitcoin ve sahipleri için inanılmaz olacağını tweetledi. Fed'in 6 trilyon dolarlık baskı ve yaklaşan BTC yarılanması da dahil olmak üzere birkaç neden gösterdi.

Peter Schiff BTC'de yükselişte

Dün Anthony Pompliano'nun ev sahipliği yaptığı podcast'te altın tutkunu ve Bitcoin şüpheci Peter Schiff, Bitcoin'in önümüzdeki iki veya üç yıl içinde iyi iş yapabileceğini itiraf etti ve ardından balonun çökeceğini söyledi. Altın’ın ise ilerleyeceğini söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ