Bitcoin fiyatı uzun zamandır 7.300 $ aralığında kaldı. Direnç seviyesi olan 7.700 $'ı geçemedikten sonra, çoğu kimse şimdi Bitcoin fiyatının 7.000 $'ın altına düşmesini bekliyor.

Ünlü Analist Bitcoin’de Bu Seviyeye İşaret Etti

Bitcoin fiyatı uzun zamandır 7.300 $ aralığında kaldı. Direnç seviyesi olan 7.700 $'ı geçemedikten sonra, çoğu kimse şimdi Bitcoin fiyatının 7.000 $'ın altına düşmesini bekliyor.

Bitcoin’in 6.940 Dolar Desteğine Doğru Düşüşü Söz Konusu

Bir kripto tüccarı @livercoin, Bitcoin fiyatının bugün daha sonra grafikte küçük bir boşluğu doldurduktan hemen sonra 7.000 doların altına düşeceğini düşünüyor. Tüccarın BTC'ye ulaşmasını beklediği düşüş hedefi, neredeyse iki eşit derin düşme düşüklüğü nedeniyle 6.940 $ seviyeleri.

Yorum dizisinde, kullanıcı bu kısa düşüşten sonra Bitcoin fiyatının 8,800 $ - 9,100 $ seviyelerine doğru yükseleceği görüşünü paylaştı.

‘Benim İçin Garip Bir Şekilde Yükseliş’

Kendini @CryptoMaestro olarak adlandıran başka bir tüccar daha iyimser ve boğa gibi görünüyor. O, Bitcoin fiyatının önümüzdeki hafta 7.800 dolar seviyesinE yükseleceğini ve test edeceğini düşünüyor.

7.800 $ 'lık Bitcoin'in kırılması zor olan yatay bir direnç seviyesiyle karşı karşıya kalabileceğine dikkat çekiyor, bu nedenle ret olasılığı yüksek. Ancak, grafik üzerinde olumlu bir senaryo çiziyor.

BTC hakimiyeti artıyor

Twitter sayfasında, Huobi kripto borsası, Bitcoin'in pazardaki hakimiyetinin arttığı ve şimdi BU seviyenin yüzde 68,2’ye geldiğini vurguluyor. Bu seviye Bitcoin'in piyasa değerinin altcoinlere karşı artması anlamına geldiği için iyi bir haber.

BTC’yi Halving’den Sonra Fırladığında Kimse Tutamayacak

Tanınmış bir Bitcoin analisti Jacob Canfield, Mayıs ayında yarılanma gerçekleştikten sonra Bitcoin çevresinde yükselebilecek 'sevimli' bir durumu anlatıyor. Birçok kimse yarılanmanın madenciler tarafından fiyatlandırıldığını bu yüzde kimsenin BTC fiyatının yarılanmadan sonra fırlayacağına inanmadığını ve o zamana kadar çok az kişinin elinde BTC tutacağını düşünüyor.

Bununla birlikte, bazı büyük tahminler, 2020'nin sonunda veya 2023'ün başlarında, Bitcoin fiyatının önemli ölçüde artacağını ve 1 milyon dolar olmasa bile en azından BTC'nin yaklaşık 250.000 dolara ulaşabileceğini söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ