Şu anda amiral gemisi kripto para biriminin fiyatı 7,300 ABD doları değerinde tutuluyor, ancak analistler daha yüksek olacağına işaret ediyor.

Ünlü Analist Bitcoin’de Bu Seviyeyi Öngördü

Bitcoin bir süredir yatay bir şekilde işlem görüyor ve Bloomberg dahil birçok uzman, kısa vadede BTC fiyatının önemli bir artış göstermeyeceğine inanıyor.

Kripto topluluğunun tüm umutları, Mayıs ayındaki Bitcoin halving etkinliğine odaklanıyor.

Bitcoin Fiyatı Artacak mı?

Kripto analisti @CryptoMichNL, BTC sondajının güncel davranışını tespit ediyor. Yine de, eğer Bitcoin 7.000 dolar seviyesine düşmeden mevcut pozisyonda kalmayı başarırsa, fiyatın yayınladığı grafikten açıkça anlaşılacağı üzere 7.700 dolar alanına doğru yükselmeye başlayabileceğini yazıyor.

Ancak, ayıların üstün gelmesi halinde, fiyat 6.900 - 7.000 dolara düşebilir.

Analist, daha önce neredeyse hızlı bir şekilde % 300 oranında değer kazandıktan sonra % 70 oranında düşen MATIC fiyatı hakkında olumlu bir yorumda bulundu.

Düşüşün Sebebi

@CryptoMichNL düşüşünün sebebi MATIC'in düşük likidite olduğuna inanıyor ve daha önceki bir tweet'te Binance'in üzerinde marj işleminin başlamaması gerektiğini belirtiyor.

Kriptoda fraktal analiz ile çalışan kripto tüccarı @nebraskangooner, daha önceki BTC fraktal çizelgesinde bir güncelleme yayınladı.

Tüccar “işler çok yakında ilginçleşmeli” diyor.

Grafiğe göre, Bitcoin fiyatı Şubat ve Mart ayları arasında 9.700 $ alanına girmeli ve Mayıs ayındaki halving etkinliği geçildikten sonra 9.000 $ alanından 7.400 $'a düşmesi muhtemel.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ