Kripto para yatırımcısı ve analisti CryptoBirb, Bitcoin (BTC) topluluğunun ağrılı resesyondan kaynaklanan duygu ve beklentilerini tartıştı.

Ünlü Analist Bitcoin Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Kripto para yatırımcısı ve analisti CryptoBirb, Bitcoin (BTC) topluluğunun ağrılı resesyondan kaynaklanan duygu ve beklentilerini tartıştı.

Tanınmış bir tüccar için piyasa eğilimlerini katılımcıların duygularından ayırmak gerekir.

CryptoBirb, insanların sadece aşırı piyasa korkusu temelinde değil, kripto kralının geleceğinin gerçek değerlendirmelerinde değil, 'asla bitmeyecek' bir 'bir Bitcoin' hakkında mantraları tekrarladığını vurguladı.

Pozisyonunu kanıtlamak için, tüccar piyasa duyarlılığının entegre göstergesi olan 'CNN'nin Korku ve Açgözlülük Endeksi'ni gösterdi. Son birkaç gün içinde, bu endeks 100 üzerinden 5 puanın altına düştü, yani 'Aşırı Korku'. Bir ay önce, 100 üzerinden 49 puan 'Nötr' idi.

Bununla birlikte, CryptoBirb, Bitcoin (BTC) fiyat grafiğinin trend çizgisinin altına indiğinde çok düşüş gösterdiğini itiraf etti. Bu, fiyat davranışındaki uzun vadeli eğilimlere çok dikkat eden yatırımcıları korkutabilir.

Ancak, boğalar havlularını atmaya hazır değildir. CryptoBirb biraz beklememiz gerektiğine inanıyor

Gelecek haftalar hepimiz için geleceği tanımlayacak

 Bu tavsiye piyasa katılımcılarının büyük çoğunluğu için en ihtiyatlı olabilir. Yüksek volatilite dönemleri, türev piyasalar veya marj ticareti gibi spot piyasalara girmek için en iyi zamanlar olmayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ