Ünlü milyarder ve Bitcoin savunucusu Tim Draper, Bitcoin'in 250.000 doları aşacağını öngörerek kripto paranın potansiyeline olan inancını bir kez daha teyit ediyor.

Ünlü Analist Bitcoin İçin 2025 Fiyatını Açıkladı

Ünlü milyarder ve Bitcoin savunucusu Tim Draper, Bitcoin'in 250.000 doları aşacağını öngörerek kripto paranın potansiyeline olan inancını bir kez daha teyit ediyor. Daha önce bu dönüm noktasını 2023 yılına kadar öngören Draper, şimdi zaman çizelgesini 2025'e kadar uzattı. Bitcoin'in mevcut işlem fiyatının 30.000 $'ın üzerinde olmasına rağmen Draper iyimserliğini koruyor ve sektörde devam eden geliştirme çabalarının altını çiziyor.

Bitcoin Boğası Tim Draper Fiyat Tahminini Ayarladı, Gözünü 250.000 Dolara Dikti

Tim Draper, Twitter'daki takipçilerine yaptığı son güncellemede, Bitcoin'in 2023 yılına kadar 250.000 dolara ulaşacağına dair önceki tahmininin hedefi ıskaladığını kabul etti. Ancak bu geçici aksaklıktan etkilenmeyen Draper, Bitcoin'in nihayetinde 2025 yılına kadar bu kilometre taşına ulaşacağına inanıyor. Milyarder girişim kapitalisti, gecikmeyi kripto alanında devam eden mühendislik çalışmalarına bağlıyor.

Draper'ın Sarsılmaz Güveni ve Uyarıları

Bu yılın başlarında Tim Draper, Bitcoin'in önümüzdeki 18 ay içinde 250.000 $ sınırına ulaşacağından "neredeyse %100 emin" olduğunu belirterek yüksek düzeyde bir kesinlik ifade etti. Ayrıca, yatırımcıları yalnızca merkezi borsalara güvenmemeleri konusunda uyarmış ve merkezi olmayan çözümlerin önemini vurgulamıştır.

Draper ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler'in düzenleyici yaklaşımını eleştirerek, bunun dijital varlık endüstrisinde inovasyonu engellediğini belirtti. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kafa karıştırıcı ve cesaret kırıcı düzenleyici ortama işaret ederek SEC'in sektör üzerinde sınırlı yargı yetkisine sahip olması gerektiğini savundu.

Bitcoin'in son işlem fiyatının 30.000 $ civarında seyretmesine rağmen, Tim Draper kripto para birimi üzerindeki yükseliş duruşunu sürdürüyor. Tahmininin zaman çizelgesini genişleten Draper, Bitcoin'in 2025 yılına kadar 250.000 doları geçmesini bekliyor. Devam eden teknolojik gelişmeler ve sarsılmaz güveniyle Draper'ın Bitcoin'in geleceğine ilişkin iyimser bakış açısı, kripto para biriminin önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu hatırlatıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ