Geçen yılki büyük Bitcoin (BTC) düzeltmesi hakkında yatırımcıları uyaran bir kripto analisti, benzer bir senaryonun oynamak üzere olduğuna inandığını söyledi.

Ünlü Analist Bitcoin İçin Uyardı

Geçen yılki büyük Bitcoin (BTC) düzeltmesi hakkında yatırımcıları uyaran bir kripto analisti, benzer bir senaryonun oynamak üzere olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin, son yedi gün içinde 9,903 dolara ulaştığından beri 9,200 dolar civarında işlem yaparken, sektörde Dave the Wave olarak bilinen teknik tüccar, direnci 10.000 dolardan geçemedikten sonra BTC'nin 6.300 $ 'a düşeceğini ifade ediyor.

Dav Bitcoin'in gelecek ay 6.000 $ 'a düşeceğinigösteriyor.

Uzun vadede, tüccar Bitcoin'de son derece yükselişte.

BTC'nin 2017'nin sonlarına kadar simetrik bir üçgenin sonuna yaklaştığını söylüyor.

Twitter'da 29.000 takipçisine gönderilen hızlı bir anket, katılımcıların çoğunun BTC'nin henüz ayrılmaya hazır olmadığını kabul ettiğini gösteriyor.

Kısa vadede acıyı tahmin etmesine rağmen Dave, önümüzdeki yıllarda Bitcoin'in yoluna gelince en boğa analistlerinden biridir.

BTC'nin önümüzdeki yılın başlarında güçlü direniş çizgisinden geçeceğini ve önde gelen kripto para birimini 2023'te 150.000 dolara getirecek uzun vadeli bir parabolik ralli başlatacağını öngörüyor.

Dave, Bitcoin’in 2019 düzeltmesinin başlangıcını doğru bir şekilde çağırdıktan sonra kripto çevrelerinde kendisi için bir isim yaptı.

 Tüccarlara, Bitcoin'in 2019'un sonundan önce yaklaşık 6.000 dolara düşmesi için destek vermelerini söyledi. Tahmin, BTC'nin Aralık ayında yaklaşık 6.400 $ 'a düşmesiyle sonuçlandı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ