Bir kripto para analisti, Bitcoin’in ‘standart kripto oyunlarını’ takip ettiğini ve BTC fiyatının bir piyasayı tersine çevirmeden önce 8.200 dolara çıkmasını beklediğini söyledi

Ünlü Analist Bitcoin’in Boğa Koşusundan Önce Bu Seviyelere Geleceğini Söylüyor

Bitcoin boğaların önceki 7,400 $ seviyesini geri kazanmasından sonra, amiral gemisi para birimi 7,500 $ bölgesinde tutuluyor. Bir kripto analisti, bunların “standart kripto oyunları” olduğunu söylüyor - Bitcoin’in tekrar yükselişe geçmeden önce 8 bin dolarlık bir alana girmesi muhtemel.

Boğalar! Sallanmaya Hazır Olun - Ufukta 8,200 Dolar Var

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 7,544 dolardan ile el değiştiriyor. Bundan önce uzun bir süre için fiyat 7,200 $ - 7,300 $'da sabit kaldı.

Ancak Cuma günü, Bitcoin fiyatı 7.500 $ seviyesine çıkmayı başardı.

Analist @CryptoMichNL, Bitcoin'in volatil kripto pazarının standart bir modelini takip ettiğini ve boğaları aşağı yönlü tersine çevrilmesi için kötü bir sürpriz vermeden önce memnun edecek olduğunu düşünüyor.

“Bitcoin Halving Etkinliği Ana Katalizör”

Satoshi Nakamoto tarafından programlanan bir sonraki Bitcoin Halving etkiliği Mayıs 2020'de gerçekleşecek. Topluluktaki birçok kişi, madenciler fiyatlandırmadığı için Bitcoin fiyat artışını hızlandıracağına inanıyor.

BTC'nin Halving Etkinliğinin Etkisi Hakkında Şüpheler

Bununla birlikte, meslektaşı Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano'dan daha az Twitter'da aktif olan Jason Williams halving’den sonra Bitcoin fiyatının düşeceğini düşünüyor. Mesele şu ki, madenciler her yeni blok için şimdikilerden iki kat daha az BTC alacak ve birçoğu faturalarını ödemek için BTC'lerini satmak zorunda kalacak.

Ayrıca, madencilik onlara yeterli kar vermeyi bırakacağı için küçük maden havuzlarının bırakma ihtimali de bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ