Bitcoin’de yaşanan çöküşü öncesinden bilen Tone Vays isabetli tahminiyle kripto para piyasasında gündem oldu.

Ünlü Analist Bitcoin Tahminiyle Gündem Oldu!

Bitcoin’de yaşanan çöküşü öncesinden bilen Tone Vays isabetli tahminiyle kripto para piyasasında gündem oldu. ToneVays’in tahminlerini yakından takip edenler zamanlı ve yerinde hareketle karlı çıktılar. Şimdiler Tone Vays Bitcoin alımı yapmak için en iyi fırsatı beklediğini vurguluyor.

Bitcoin yörüngesini düşüş olarak çizen ünlü analiste göre gerileme 23 bin dolar seviyesinde bitecek. Bitcoin’in son düşüşte 26 bin dolar seviyesinden geri dönüş yaptığını özellikle vurgulayalım. Düşen bir bıçağı yakalamanın akılsızca bir hareket olacağına vurgu yapan analist BTC için görünümün kesinlikle korkunç olduğunu belirtmişti.

En düşük seviyeden Bitcoin alıcısı olacağını belirten analist Bitcoin için kasvetli bir havanın hakim olacağını vurguluyor. Tabi burada analistin Bitcoin için bir ayı tabanı yaklaşımı da var. Buna göre ünlü analist Tone Vays bir taban fiyat oluşumunun aylar süreceğini ifade ediyor.

Fiyatın mı önemli yoksa zamanın mı önemli olduğuna ilişkin analist zaman mefhumunun burada bir adım öne çıktığını vurguluyor. Yeteri kadar zaman söz konusu olduğunda artık ayı piyasasının bitmesi gerekli hale gelecek. Tabi bu durum için fiyatın daha da aşağıya inmesi gerekecek.

Tone Vays’e göre 20 bin dolar seviyesine doğru bir yolculuğa çok ihtiyacımız bulunuyor. Böyle bir durum muhtemelen altı ay daha Bitcoin için hayal kırıklığı anlamına gelecek. Ünlü analiste göre sonraki durum ise müthiş bir çıkışın başlangıcı şeklinde cereyan edecek. Bakalım analist bu çıkış için bekleneni verebilecek mi?

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ