Real Vision kurucusu ve makro analisti Raoul Pal, eski finanstan Bitcoin ve kripto varlıklarına para akarken tarihi bir servet transferinin geldiğini söylüyor.

Ünlü Analist: Bitcoin ve Kripto Varlıkları, Zenginliğin Seyrini Değiştirecek

Real Vision kurucusu ve makro analisti Raoul Pal, eski finanstan Bitcoin ve kripto varlıklarına para akarken tarihi bir servet transferinin geldiğini söylüyor. Ünlü analistin vurguları son derece ilginç. Özellikle Bitcoin ve kripto paraların zenginliğin tanımını ve seyrini değiştireceğine inanıyor

Bitcoin finansın geleceğini değiştiriyor

Podcast sunucusu Natalie Brunell ile yeni bir röportajda, makro gurusu finansın geleceğine dair bakış açısını sunuyor ve kriptonun yeni bir dijital ekonominin temelini atacağını söylüyor.

“Olan paralel bir finansal sistem – ve hatta bir finansal sistemden daha fazlası, dünyanın yeni dijital mimarisi – inşa ediliyor. Yeni vaat edilmiş bir toprak var ve insanlar inanılmaz bir hızla göç ediyor.

Makro dünyadan tüm eski müşterilerim ve arkadaşlarım şimdi bu yeni dünyada yaşıyor. Geri dönüşler çok büyük olduğu için neredeyse hiçbiri makroda kalmıyor. Fırsatlar – iyimser olma ve kötümser olmama yeteneği, bir yandan eski finansal sistem olan eskinin yanan şehrine göz kulak olurken, ancak bu yeni güzel dünyaya gitmek – Amerika'nın yeniden keşfedilmesidir. .

Ve kulağa hiperbolik geliyor ama değil. Bence bu, en kısa sürede kaydedilen tüm tarihteki en büyük servetin yeniden dağıtımı olacak.”

Pal, kripto para alanı içinde bol miktarda yatırım fırsatı olduğuna inanıyor ve dijital varlık sınıfının potansiyel açısından bir sınırı olmadığını söylüyor.

“Artık herhangi bir olumsuzluk olduğunda daha fazla para basacak merkez bankalarımız var ve bunun varlık fiyatlarına ne yaptığını biliyoruz. Bu yüzden, fırsatın tüm çarpıklığını, satın alma yerine arama satın almaya çevirdik.

Üstel yaş, yükselişin sınırsız olduğu anlamına gelir ve bu zaman diliminde bu kadar ilginç olan da budur.”

Yeni bir ralli ihtimali

Pal, kripto piyasalarının kısa vadede yatay bir seyir izlemeye devam edebileceğini ve bu yıl yeni bir rallinin devam edebileceğini söyledi. Tanınmış bir Bitcoin ve Ethereum boğası olan Pal, şimdi bir grup veya daha düşük sermayeli kripto projelerine ayrıldığını söylüyor.

“Bence çoğu anlatı gerçekte olanın çok gerisinde… Birçok kez belirttiğim gibi benim görüşüm, sosyal/topluluk tokenlerinin tarihteki küresel iş modellerinde en büyük değişikliklerden biri olacağı yönünde. Hayır, ne satın alınacağına dair ipuçları vermeyeceğim.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ