Amsterdamlı bir kripto analisti, Bitcoin ile işlerin o kadar da kötü olmadığına inanıyor, ancak fiyat düşüşünü önlemek için fiyatını 8 bin 400 doların üzerinde tutması gerektiğine inanıyor.

Ünlü Analist Bitcoin

Amsterdamlı bir kripto analisti, Bitcoin ile işlerin o kadar da kötü olmadığına inanıyor, ancak fiyat düşüşünü önlemek için fiyatını 8 bin 400 doların üzerinde tutması gerektiğine inanıyor.

Bir sonraki Bitcoin yarılanmasına sadece aylar kala, Bitcoin fiyatı hala 9 bin doların altında tutunuyor. Daha önce de halving etkinliğinin öncesinde Bitcoin'in 14 bin ila 20 bin dolar arasında değişebileceği ifade ediliyordu.

Halen, Amsterdamlı bir kripto tüccarı ve analisti, BTC fiyatının 1000 dolar daha düşmesini engellemek için BTC’nin 8 bin 400 doların üzerinde kalması gerektiğine inanıyor.

BTC'nin bu seviyeyi sürdürmesi veya 7.400 dolara düşmemesi ve bir bin dolar değerinde kaybetmemesi için daha yükseğe çıkması gerektiğine dikkat çekiliyor.

Yine de, düşüş eğiliminin devam etmesine rağmen, işler kötü görünmüyor.

Fiyatlarla ilgili görüşler son günlerde özellikle konuşulan konular arasında yer alıyor.  Lunar Capital’in ortağı ve bir yatırımcı Joel Birch’e göre BTC fiyatını yarıya indirmeden önce Bitcoin’in 6 bin dolara kadar düşebileceği vurgulanmıştı.

BTC 6.700 dolara düşecek mi?

Bir tüccar ve girişimci @nebraskangooner'a göre, Bitcoin’in 8 bin 600 dolar olması muhtemel. Ancak, bir grafik göstererek bunun ardından fiyatın 6 bin 700 dolara düşmesinin de  muhtemel olduğunu vurguluyor.

Bu arada, Fundstrat'tan Tom Lee, haftasonu boyunca kripto topluluğuna bazı iyi haberler verdi. Bloomberg’e yaptığı konuşmada, BTC ETF’lere olan talebin can sıkıcı olduğunu ve SEC’in Bitcoin’in 150 bin dolara ulaşmasını beklediğini belirtti.

Bunun nedeni, Tom Lee'ye göre, mevcut kripto pazar hacmi olan 200 milyar doların bu ürünün piyasaya sürülmesi için yeterli olmaması. Lee aslında SEC'in burada Bitcoin ETF'nin erken yayınlanmasını önleyerek mükemmel bir iş çıkardığını düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ