Kripto analisti Scott Melker, altcoin sezonu tekrar ısınırken 4 altcoin için ralli uyarısı yapıyor.

Yeni bir videoda Melker, 77.000 abonesine hem Bitcoin (BTC) hem de USD çiftlerinde ölçeklenebilir blok zinciri ağı Cosmost'a (ATOM) dikkatle baktığını açıkladı.

Varlığın Bitcoin çiftine bakan Melker, 0.000357 BTC'nin (yazım sırasında 16.01 $) üzerinde kapanabilirse ATOM ile ilgileneceğini söylüyor.

Melker'e göre ATOM, USD çiftinde 17 doların hemen altında direnç gösteriyor. Varlık bu seviyenin üzerinde net bir şekilde kırılabilirse, Melker'e göre “bunun yeni bir yükseliş trendine girdiğine dair çok net bir sinyal” veriyor olabilir.

Avalanche'e Dikkat

Sırada Melker, Bitcoin'e karşı direnci 0,00054 BTC'de (yazım sırasında 24,20 $) karşılayan blok zinciri projesi Avalanche'a (AVAX) bir göz atıyor. Analiste göre varlık, 50 haftalık hareketli ortalamayı değiştirmenin eşiğinde.

"Burada 0.00054 [BTC] çevirirseniz, 0.00089507 [BTC]'ye kadar yükselmiş olmalısınız."

AVAX/USDT çiftine bakıldığında Melker, 21 doların üzerinde potansiyel olarak temiz bir kırılma görüyor. Analiste göre, USDT çifti bu seviyenin üzerinde temiz bir kırılma yaşarsa, AVAX BTC çiftinde benzer bir kırılma yaşayabilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Melker ayrıca blockchain ağı Elrond (EGLD) tartışıyor. Melker, Bitcoin çiftinde EGLD'nin şu anda bir hareketin zirvesinde olduğunu ve muhtemelen bir süre konsolide olacağını söylüyor. Analiste göre, 0.003 BTC'nin (yazım sırasında 134.21 $) üzerinde kapanabilirse, bir kopuşun onaylandığını gösterebilir ve sağlam bir uzun ticaret sağlayabilir.

Melker, EGLD USD çiftinde 150 doların üzerinde kapanabilirse bir sonraki hedefinin 200 dolar olacağını söylüyor.

Melker ayrıca SushiSwap'ı (SUSH) izliyor. Analist, varlığın üçlü dipte olmasına rağmen, Bitcoin çiftinde 0.000279 BTC'nin (yazım sırasında 12.48 $) üzerine çıkabilmesi durumunda bir kopuşu onaylayabileceğini söylüyor.

USD karşısında, SUSHI 13.40$ seviyesini kırarsa, Melker'e göre 22$'a doğru "havalanabilir" ve neredeyse 2 katına çıkabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ