Chainlink, fiyatını dört aydan kısa bir sürede iki katına çıkardı. Şimdi, önde gelen bir analist çeşitli ticaret göstergelerinin LINK'in geri çekilmeye hazır olduğunu gösterdiğini belirtiyor.

Chainlink, fiyatını dört aydan kısa bir sürede iki katına çıkardı. Şimdi, önde gelen bir analist çeşitli ticaret göstergelerinin LINK'in geri çekilmeye hazır olduğunu gösterdiğini belirtiyor.

Chainlink, fiyatını Aralık ayından bu yana iki katına çıkardı. Bununla birlikte, önde gelen bir grafikçiye göre LINK dik bir düzeltmeye hazırlanıyor. Farklı göstergeler tahmini destekler.

Chainlink Birden Fazla Ayı Sinyali Sunuyor

Kripto para topluluğunda teknik bir analist olan TraderX0X0 geçtiğimiz günlerde Chainlink'in “derin dalışa gitmek” üzere olduğunu söyledi. Tüccar, 4.6 dolar seviyesinin “muazzam” bir destek alanını temsil ettiğini savunuyor, ancak şimdi LINK bunun altında kırıldı, önemli bir geri çekilme olabilir.

Chainlink 4 Mart'ta yaklaşık 5 $ 'dan zirve yaptıktan sonra % 12'den fazla geri çekilmesine rağmen, TraderX0X0 piyasa katılımcılarının “inkar” aşamasında olduğuna dikkat çekti. Psikolojik piyasa döngüsünün bu aşaması, analistin bu kripto para biriminin daha düşük en düşük seviyelere ulaşmayı hedeflediğine inanmasına yol açıyor.


Analist, LINK'in arkasındaki satış baskısındaki bir artışın, yatırımcılar arasında fiyatını 4 $ veya daha düşük bir seviyeye düşüren bir satışları tetikleyebileceğini söyledi.

LINK’in teknik açıdan geleceği parlak görünmese de, arkasındaki ekip bu kripto para biriminin faydasını ileriye taşımak için önemli adımlar atıyor. Bu çabalar nedeniyle yükseliş perspektifi göz ardı edilemez.

Chainlink 5 $ 'ın üzerine çıkabiliyorsa, bir sonraki direnç alanları 6 $ ile 7 $ arasında seyredecek.

 Şimdi, LINK'in desteğin altına veya bir sonraki yönünü doğrulayan direncin üstüne çıkması sadece zaman meselesidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ