Popüler kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe, şu anda önümüzdeki haftalarda potansiyel olarak artabilecek beş altcoini izlediğini söyledi.

Popüler kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe, şu anda önümüzdeki haftalarda potansiyel olarak artabilecek beş altcoini izlediğini söyledi.

İşte O 5 Altcoin

Van de Poppe'nin listesinde ilk sırada, düşüş trendini sona erdirmeye ve muhtemelen Bitcoin karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesini, 2,82 $ değerinde olan 0,000061 BTC'ye yeniden ziyaret etmeye hazır olduğunu söylediği blok zincir indeksleme protokolü The Graph (GRT) yer alıyor.

Ethereum uyumlu ağ Skale Network'ün tokeni SKL, Van de Poppe'nin izleme listesindeki ikinci altcoin. Kripto analisti ve trader’ı, SKL/BTC grafiğinde, tokenin güçlü bir ralliyi ateşlemek için 0,35 dolar değerindeki 0,0000076 BTC'lik anlık direncini çıkarması gerektiğini söylüyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!


Kripto banka kartı düzenleyicisi Swipe'ın (SXP) tokeni, Van de Poppe'nin izlediği üçüncü altcoin. Kripto analistine göre, SXP'nin direncini hemen 3.64 dolardan almasını beklemiyor.

Ölçeklenebilirlik odaklı blok zinciri Zilliqa (ZIL), Van de Poppe'nin radarındaki dördüncü altcoindir. Kripto tüccarı, ZIL/BTC'nin 0.000002 BTC veya 0.09 USD'de destek bulduktan sonra büyük bir koşuya hazır olduğunu söylüyor.

Van de Poppe, listeyi 2. katman ölçeklendirme platformu Celer Network (CELR) tokeni ile sonlandırıyor. Kripto traderına göre, CELR/BTC çifti, kritik desteği 0.0000007 BTC'yi (0.03 $) yeniden test ettikten sonra bir ralli için olgun görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ