Brave New Coin analisti Josh Olszewicz, Bitcoin için “nadir oluşan” satın alma fırsatını tahmin etmek için Ichimoku Cloud'u kullandı.

Ünlü Analist Hatırlattı: Bitcoin Fiyatı Satın Alma Fırsatı Sunuyor

Brave New Coin analisti Josh Olszewicz, Bitcoin için “nadir oluşan” satın alma fırsatını tahmin etmek için Ichimoku Cloud'u kullandı.

Brave New Coin'deki kripto analisti Josh Olszewicz, Bitcoin'in (BTC) kripto para biriminin nadir oluşan bir satın alma sinyali görmek üzere olduğunu söyledi.

19 Nisan'daki bir Tweet'de Olszewicz, BTC için “üç ayda bir, yılda bir kez iki yılda bir yapılan ticaret fırsatını” tartışmak için bir yorumu paylaştı. Analist, dijital varlığın beş hafta içinde ilk kez Ichimoku Cloud'un üstünden geçmek üzere olduğunu belirtti, bu da fiyatın yazım sırasında 7,167 dolardan önemli ölçüde daha yüksek olabileceği anlamına gelebilir.

Olszewicz videoda “Bu çok sık olmaz,” dedi ve bu analiz yöntemini kabul etmek onu basit bir “al ve tut” ile para kazandırıyor.

BTC fiyatı 2019'da % 250 arttı

Bulut, kripto para birimi eğilimlerini yorumlamak, destek ve direnci tanımlamak, trend yönünü belirlemek, momentumu ölçmek ve ticaret sinyalleri sağlamak için daha görsel bir yoldur. Bazı ortalamalar analistlere fiyatın aşağı yönlü veya yükselişe dönüştüğünü tahmin etmenin bir yolunu sunar.

Yöntem daha önce BTC'deki yükseliş eğilimlerini analiz etmek için kullanılmıştır. 2019'da kırmızı bulutun üzerindeki hareket, BTC fiyatında % 250 artışla 4.000 $ 'dan 14.000 $' a yükseldi.

 BTC şu anda 7000 $ 'lık fiyatlandırılıyor ve halvinge kadar üç hafta daha var. 2020 için Olszewicz, kripto para biriminin ne zaman yükselebileceğine dair herhangi bir zaman çizelgesi sağlamadı, ancak Cloud'un “önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir sinyal satın alma fırsatı vererek ...” yanıp söndüğünü vurguladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ