Kripto para analisti ve YouTuber Jason Pizzino, piyasa son zamanlardaki en düşük seviyelerinden sekerken birkaç kripto varlığını düşünüyor.

Ünlü Analist Patlama Olacak dedi ve Bu Altcoin

Kripto para analisti ve YouTuber Jason Pizzino, piyasa son zamanlardaki en düşük seviyelerinden sekerken birkaç kripto varlığını düşünüyor.

Pizzino, 190.000 YouTube abonesine, ETH'nin yakın vadede Bitcoin karşısında düşmesini beklemesine rağmen, uzun vadede Ethereum konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

“ETH, tutmaktan mutlu olduğum şeylerden biri… Hala düşmesine biraz daha kaldığını düşünüyorum. Yavaşlamaya başlıyor. Burada küçük bir sıçrama görürsem, belki %6'ya, belki daha da yukarıya çıkıp bu düşük seviyeleri tekrar düşmeye devam etmeden önce test edersem bu kadar şaşırmam."

Cardano için özel vurgu

YouTuber, satışların ortasında değerini diğer altcoinlerden daha iyi koruduğu için Cardano'nun (ADA) da radarında olduğunu söylüyor.

Cardano güçlü görünüyor. Bu, diğer kriptolardan önce bir tabanın oluşmaya başladığını görürsem satın almayı düşüneceğim kriptolardan biri. Dediğim gibi, alternatif alışverişe gitmiyorum, ancak ADA'nın ne kadar güçlü olduğu düşünüldüğünde kesinlikle radarda yüksek. ”

Bu Altcoin patlama yapabilir

Pizzino, Solana'nın (SOL) 15 Mayıs'tan bu yana BTC değerini koruduğu için ADA'dan bile daha güçlü göründüğünü söylüyor.

“SOL/BTC, 15'inde olduğu gibi öldü. Yani o noktadan itibaren herhangi bir Bitcoin değeri kaybetmedik… Bu bence güçlü ve daha önce de bahsettiğim gibi, şimdi ortalama dolar maliyetine başlamayı düşüneceğim bazı alternatifler var.

Solana'da bunlardan biri. Cardano potansiyel olarak bir başkası ama Solana burada biraz daha güçlü görünüyor. ETH potansiyel olarak başka bir şey ama ben hala bunu bekliyorum.”

Binance Coin’e dikkat

Pizzino, Binance kripto para borsası Binance Coin'in (BNB) yardımcı tokenine de baktığını söyledi.

Kripto para analisti, ABD doları grafiğindeki (BNB/USD) Binance Coin'in 15 Mayıs'tan bu yana yaklaşık %50 düşmesine rağmen şu anda Fibonacci göstergesindeki 0.618 seviyesinin üzerinde olmasının "iyi bir işaret" olduğunu savunuyor.

“Binance, 15'inden %50 düştü. Son zirvesine çıkmadan önceki yeniden birikim bölgesinde bir miktar destek bulmaya başlıyor. Potansiyel olarak [o] daha da kırılabilir. Ben sadece burada bariz olana dikkat çekiyorum, bunun beklemeye başladığını görebiliyorsunuz. Ayrıca %61 seviyesindeyiz ki bu iyiye işaret."

Fibonacci göstergesi, birçok trader tarafından piyasa geri çekilmeleri sırasında ilgi seviyelerini vurgulamak için kullanılan bir araçtır. Traderlar, piyasa düzeltme zamanlarında 0,618 seviyesinin üzerinde kalmayı başaran bir varlıkta genellikle güç işaretleri görürler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ