Tanınmış bir kripto stratejisti ve trader’ı, Chainlink'in (LINK) alev almasını beklerken üç gecikmeli altcoin için kırılmaları izliyor.

Ünlü Analist Patlama Yapacak Altcoin’leri Açıkladı

Tanınmış bir kripto stratejisti ve trader’ı, Chainlink'in (LINK) alev almasını beklerken üç gecikmeli altcoin için kırılmaları izliyor.

Sektörde Inmortal olarak bilinen analist, 63.200 Twitter takipçisine, eşler arası ödeme ağı Litecoin'in (LTC) konsolidasyondan çıktığını ve hedefine 260$'da ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor.

"Mükemmel zamanlama. Şimdi bunu 260 dolara ışınlayın.”

Inmortal ayrıca Litecoin'in yükselişini izleyeceğini söylediği Bitcoin forku Bitcoin Cash (BCH) ve akıllı sözleşme platformu EOS'a da bakıyor.

“BCH/USD. Geride kalanları oynama zamanı. LTC öncülük ediyor. Bence BCH ve EOS takip edebilir.”

Sırada merkezi olmayan oracle ağı Chainlink var. Inmortal'a göre, Chainlink'in Bitcoin'e (LINK/BTC) karşı anlık direncini 0.00065 BTC'de kırmasını bekliyor.

“En sevdiğim ALT/BTC tablolarından biri.

Plan basit, Bu sapmayı doğrulamak için ANAHTAR seviye + 200MA (hareketli ortalama) üzerinde net bir kırılma bekleyin, ardından yeniden testte satın alın/uzun süre, bu eşit yüksekleri 0,001 BTC'de (50 $) hedefleyin.

Yüksek olasılıklı 3R kurulumu."

Bitcoin'e gelince, kripto analisti BTC'nin sonunda 50.000 dolardaki kilit direnci kıracağına ve 60.000 dolardaki hedefine ulaşacağına inandığını söylüyor.

“BTC/USD. BTC, ETH'yi takip edecek.

Dikey birikimler genişlemeye yol açar.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ