XRP'nin fiyat konusunda önemli bir hamle yapmadığı bir yıldan sonra, 2020'de XRP’nin yükseliş potansiyeli var gibi görünüyor.

Ünlü Analist Ripple’da Heyecanlandıran Tahminde Bulundu İşte Yeni Seviyeler

XRP'nin fiyat konusunda önemli bir hamle yapmadığı bir yıldan sonra, 2020'de XRP’nin yükseliş potansiyeli var gibi görünüyor.

2019'da Ripple'ın dijital varlığın kötü performansı nedeniyle çarpıldığını hatırlayabilirsiniz.

Mati Greenspan, 2019'da XRP'nin fiyat konusunda bu kadar çok mücadele ettiğine inandığı nedenleri vurguladı.

Ripple'ın XRP’nin fiyatı nedeniyle suçlandığını şirketin rutin satışlarını nedeniyle fiyatın yükselmesini engellediğini ifade ediyor.

Boğaların XRP'yi 0.20 Doların Üzerinde Destekleme Yeteneği

Boğaların XRP'yi yakın vadede 0.20 doların üzerinde destekleyebilme yeteneği, kripto paranın daha önce sanıldığından fazla boğa olduğunu gösteriyor. Öte yandan, bazı uzmanlar kripto para biriminin 0.33 $ 'a kadar yükselebileceğini iddia ediyor.

Bu makaleyi yazarken, XRP, piyasadaki diğer önemli kriptolar gibi kırmızıda işlem görüyor. XRP'nin fiyatı 0,21 doların üzerinde.

Bu günlerde, boğalar BTC'yi ve diğer altcoinleri anahtar destek seviyelerinin üzerinde tutmak için yeterli satış baskısını emebildiler. Bu, birçok yatırımcıyı pazarlarda artış beklentisi içerisine soktu.

XRP % 150 Yükselebilir

Twitter'da ünlü bir kripto analisti olan Calmly Geçtiğimiz haftanın başlarında bir tweet'te dijital varlığın yakın vadede % 150 artırabilecek potansiyel bir ralliyi hedeflemek istediğini açıkladı.

Yukarıda belirtilen çevrimiçi yayın, 0.40 $ 'ın XRP için bir fiyat için çok iyimser görünebileceğini belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ