Bitcoin 9.600 dolar civarında işlem yaparken, tanınmış kripto tüccarları fiyattan memnun, ancak BTC'nin yakında yükselmeye devam edebileceğini söylüyor.

Ünlü Analist Uyardı: Bitcon’de Bu Seviyeye Dikkat

Bitcoin 9.600 dolar civarında işlem yaparken, tanınmış kripto tüccarları fiyattan memnun, ancak BTC'nin yakında yükselmeye devam edebileceğini söylüyor.

Sadece bir gün 10.000 doların üzerine çıktıktan sonra, Bitcoin tekrar başka bir düzeltme yapılırken bu seviyenin altında işlem görüyor.

Büyük kripto para tüccarları, daha derine düşmemesi konusunda memnunlar. Bazıları bu geri çekilmenin yakında bitmesini bekliyor.

‘Balinalar Sadece Duygularınızla Oynuyorlar’

Kripto tüccarı Josh Rager, BTC'nin yükselişe geçmesi için önemli fiyat seviyesinin 9.800 $ olduğuna inanıyor - amiral gemisi kriptonun bu seviyeyi kırması ve yüksek zaman çerçevelerinde üstünde tutması gerekiyor. Bu olursa, kısa vadede yükselişe geçebileceğini söylüyor.

BTC bu seviyeyi kırana kadar, sadece tüccarların duygularını manipüle eden balinalar olduğunu söylüyor.

“9.400-9.450 Dolar Tutarı Harika”

Hollandalı analist Michael van de Poppe, Bitcoin'in 9.400 $ - 9.450 $ seviyesinin üzerinde olmasından memnun. Bunun altına inmek, BTC'yi 8.750 dolara ve muhtemelen daha düşük bir seviyeye götüreceğini söylüyor.

Ancak analist, Google Trends’in şu anda Bitcoin yarılanmasından önce yukarı doğru bir BTC eğilimi gösterdiğine dikkat çekiyor.

“Bana göre hala değişmedi. Burada bir destek bulmuş olabileceğimiz gibi, bir süre sakin hareketlerimiz olabilir. Genel olarak, 9.400-9.450 $ tutmak harika. Kaybetmek için 8.750 dolara inmek lazım. Google trendleri de yükseliş eğilimi gösteriyor. :)”

Kripto tüccarı @ George1Trader, Bitcoin’de pozitif düşüncelere sahip ve küçük bir düşüşten sonra 9.850 dolara ulaşmasını beklemektedir.

CZ: Geri Çekilmeler Kaçınılmaz

 Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto pazarında, özellikle Bitcoin söz konusu olduğunda, geri çekilmelerin kaçınılmaz olduğuna inanıyor. Nedeni kitle psikolojisi, diyor. CZ'nin gördüğü iyi şey, geri çekilmelerin destek oluşturmasına izin vermesidir ve ayrıca Bitcoin'e gerçekten inanmayanları da piyasaya çekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ