Kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları geçmesine birkaç ay kaldığını ifade ediyor.

Ünlü Analiste Göre Bitcoin Birkaç Ayda ATH’ye Ulaşacak

Kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları geçmesine birkaç ay kaldığını ifade ediyor.

DataDash'in yeni bir bölümünde Merten, kral kripto para biriminin patlama ve göğüs döngülerine bakar ve BTC'nin parabolik bir rallisine başlamak için iyi bir konumda olduğunu söylüyor.

“Aylık Bitcoin çizelgesine ve bana 20.000 doların üzerine çıkmamızdan sadece birkaç ay uzak olduğumuza dair güven verdiğim hissine baktığımda gördüğüm gerçekten ilginç bir benzerlik var.

Odaklanmak istediğim ilk şey, uzun vadeli grafik, genişleyen döngüler. Bunun hakkında konuştuk: her yeni döngünün genellikle yaklaşık 11 ila 13 ay kadar nasıl genişlediği hakkında. Bu durumda, öncekinin tarafsız kalması için 12 ay ekledik ve Kasım 2022'de 100.000 dolar civarında bir zirve olmasını bekliyoruz. ”

Kripto stratejisti 100.000 $ BTC tahmininin, özellikle Bitcoin'in 500.000 $ kadar yükseldiğini tahmin eden diğer analistlere kıyasla muhafazakar olduğunu söylüyor.

BTC yeni yükseklikler basmaya başladığında, Merten yükselen bir gelgit tüm tekneleri kaldıracağına ve yeni bir altcoin sezonunun başlayacağına inanıyor. Analist, Bitcoin hakimiyet tablosunun 2015-2017 altcoin boğa piyasasına benzer sinyaller verdiğini söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ