Bitcoin 8.400 Dolara Ulaşabilecek Mi?

Ünlü Analiste Göre Bitcoin İçin Bir Sonraki Seviye 8.400 Dolar

Geçen hafta kripto para birimi piyasası için kesinlikle boğa sezonunu anımsattı. Bu fiyat yükselişi geniş ölçüde Bitcoin için rekor bir satın alım baskısının ardından önemli direnç seviyelerini hızla aştı; BTC, Kasım ayından bu yana ilk kez 5.000 $ 'ın üzerine yükseldi.

Şimdi yatırımcıların ve uzmanların gözü Bitcoin’de. Acaba yükselecek mi yoksa düzeltmeye mi gidecek? Önde gelen analist Crypto Thies, önde gelen kripto paralar için büyük ölçüde daha yüksek bir hareketin çok daha iyi olabileceğini belirtti.

Thies kısa süre önce Twitter'da bu açıklamasının gerekçesini de paylaştı.Thies, Bitcoin'in başlangıçta kırdığı 4,300 dolar direncinin ve 200 günlük hareketli ortalamanın dışa yansıması olan 4,700 dolar bandını destek noktası yapabileceğini belirtti. Öte yandan Crypto Thies BTC 5.500 dolar, 5.700 dolar 6.600 dolar ve 8.400 dolar seviyelerinin Bitcoin için oldukça zorlu geçeceğini iddia etti.

Ancak Crypto Thies  önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in bu dirençleri kırmak için harekete başlayabileceğini savundu.

Thies, Bitcoin’in yıl sonunda 4.700 dolara döneceğinden emin olmasına rağmen, Bitcoin'in önümüzdeki haftalarda daha yükseğe çıkmasını beklediğini belirtti. İşlem aralıklarını belirlemek için kullanılan Bollinger Bantlarının (BB), bir haftalık grafikte sıkışmaya başladığı görülüyor. Crypto Thies’a göre Bitcoin iki haftalık mumu kırmayı başarabilirse popüler kripto para birimi için bir sonraki seviye 8,400 dolar bandı olacak. Thies’in  Bitcoin fiyat tahmini, düşük, ama oldukça ilginç.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ