Kripto uzmanı Plan B, Bitcoin fiyatının bu yıl 10.000 $ seviyesine yükselen bir bölgede yer alarak seneyi tamamlayacağını ifade ediyor.

Ünlü Analiste Göre Bitcoin’in 2019 Yılını Bu Seviyelerde Kapatması Sürpriz Olmayacak

Kripto uzmanı Plan B, Bitcoin fiyatının bu yıl 10.000 $ seviyesine yükselen bir bölgede yer alarak seneyi tamamlayacağını ifade ediyor.

Stok Akış (S2F) modelini yaratmasıyla ünlü anonim kripto analisti Plan B, yıl sonuna kadar Bitcoin'in 10.000 $'a ulaşma olasılığının olmadığını ifade ediyor.

Nadir Görülen Bir Durum

Lider kripto para biriminin S2F modeli değerinin altında işlem görmesinin nadir görülen bir durum olduğunu ve bir sonraki halving etkinliğine sadece altı ay kaldığını açıklıyor.

Bugünün haberine göre, BTC fiyatı 25 Kasım’da yüzde 10 artarken, aynı gün 6 bin 500 dolara düştü. Ancak, piyasa hala çitin üzerinde yer alıyor. Yukarıda belirtilen seviyenin bir başka tekrarı hala çok muhtemel. CoinCtats verilerine göre BTC fiyatı 7 bin 205 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Yükseliş ve Düşüş

Bitcoin, 25 Ekim’den bu yana devralınan Çin haberlerinde yüzde 40 gibi devasa bir artış gerçekleştirdi. Ancak büyülü 10.000 dolarlık fiyat etiketini göremedi. Fiyat artışının tavada bir parlama olduğu ortaya çıktı ve BTC bir başka önemli satıma girdi.

Diğer kripto para analistleri Bitcoin'in uzun süre 10.000 $ 'ın altında kalmayacağından emin. Kendini Satoshi ilan eden Craig Wright tarafından meşhur edilen Twitter kullanıcısı "hodlonaut", dört haneli  BTC'nin hala "süper ucuz" olduğuna inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ