Salı gününün ilk saatlerinden bu yana, dijital altın Bitcoin fiyatı 7.900 dolarlık direnç seviyesini test ediyor ancak şu ana kadar bu seviyeyi geçemiyor.

Bununla birlikte, bazı kripto para ticareti uzmanları, bu seviyeye ulaşılır ulaşılmaz Bitcoin'in muhtemelen daha da yükseleceğine ve önce 8.500 dolar seviyesine ulaşacağına ve daha sonra 9.500 dolara ulaşacağına inanıyor çünkü  kenarda bekleyen tüm para muhtemelen FOMO 'olacak.


“8.500 Dolar ve 9.500 Dolara Doğru Devam Edebiliriz”

Kripto varlık analisti @CryptoMichNL, 7.800 dolarlık alanın önemini itiraf ediyor, çünkü onu kırdıktan sonra, Bitcoin fiyatı 8.500 dolar yönünde ve ardından - 9.500 dolara doğru artmaya devam edebilir.

Bununla birlikte, bir gerilemenin de gerçekleşebileceğini ve BTC'nin bu durumda büyük bir patlamadan önce 7.400 dolar seviyesini yeniden test edeceğini kabul ediyor.

“7.900 Dolar Geride Kaldığında Artış Bekleniyor”

Yatırımcı @themooncarl, Bitcoin'in Düşen Kama deseninden çıktığını ve ayrılmak için büyük bir girişimde bulunduğunu tweetliyor.

Bitcoin'in 7.900-8.000 dolar arasında karşı karşıya olduğu direnişin daha fazla kazanç için güçlü ve çok önemli olduğuna dikkat çekiyor ve ekliyor

“Kopuş teyit edilene kadar bu yükseliş sahte olabilir.”

“Paranın FOMO'ya Gelmesi Muhtemel”

Trader ve analist @IamCryptoWolf, Bitcoin'den yarım yılın üzerinde süren Düşen Kama yapısından (hem BTC hem de ETH için) ayrılıyor.

 Bu paralar karşılaştıkları direnç seviyelerini aşarsa, ne olacağını görmek için bekleyen yatırımcıların FOMO'nun büyümesi (eksiklik korkusu) nedeniyle agresif bir satın alma başlatabileceğini belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ