Tüccar Willy Woo, Bitcoin yatırımcı aktivitesinde durumun uzun vadede iyi göründüğünü söylüyor, ancak şu anda kripto piyasası bir 'siyah kuğu' olayı yaşıyor.

Ünlü Analistler Bitcoin’deki Son Düşüşü Yorumladı

Tüccar Willy Woo, Bitcoin yatırımcı aktivitesinde durumun uzun vadede iyi göründüğünü söylüyor, ancak şu anda kripto piyasası bir 'siyah kuğu' olayı yaşıyor.

Bitcoin 8.000 dolar seviyesinin altına düşünce Bitcoin nefretçileri amiral para birimine eleştiriyle saldırmaya devam ediyor. Bu arada, kripto tüccarı Willy Woo mevcut durumla ilgili görüşünü toplulukla paylaştı ve mevcut olayları piyasaların acı çektiği bir siyah kuğu olarak adlandırdı.

‘Kripto Piyasası Siyah Bir Kuğu Geçiriyor '

Kripto tüccarı Willy Woo, 'zincirdeki yatırımcı faaliyetinin' bir grafiğini paylaştı. Uzun vadeli umut iyi görünüyor, diye tweetledi. Ancak kısa vadede, koronavirüs gibi bir şeyden etkilenmiş gibi “çok garip” görünüyor.

Topluluk John Bollinger'ı BTC'ye İkna Etti

John Bollinger, Bitcoin fiyatının son düşüşü ile ilgili sürprizini ifade etmek için Twitter'a gitti, önce 9,100 dolarlık alandan 8,900 dolara kadar ve ardından 8,000 dolar seviyesinin altına düştü.

Tanınmış kripto para tüccarı @CryptOrca, Bollinger'ı bunun Bitcoin'in diğer pazarlara kıyasla nasıl performans göstereceğini görmek için sadece bir test olduğunu söyleyerek ikna etmeye çalıştı.

XRP topluluğundaki bir kripto etkileyicisi Crypto_Bitlord, Bollinger'e son birkaç gün içinde Bitcoin'in diğer büyük varlıklara kıyasla çok daha az düştüğünü hatırlattı. Bitcoin yüzde 10 civarında kaybederken, petrol yüzde 30 ve hükümet tahvillerinin yüzde 52 düştüğünü belirtiyor.

Peter Schiff BTC'yi Tekrar Bıçakladı

Büyük BTC düşmanı Peter Schiff, BTC'ye finansal piyasaların içinde bulunduğu kargaşa bağlamında tekrar bir tutam verdi. Bitcoin'in yarılanmasının sadece iki ay uzakta olmasıyla arka planının daha iyi olamayacağını söyledi. Ancak, fiyat hareketinin büyük ölçüde düşüş gösterdiğini, bu yüzden yarıya indirilecek olanın Bitcoin'in fiyatı gibi göründüğünü ifade etti.

Kısa Vadeli BTC Satışları

Kripto analisti Michael van de Poppe, virüsün ve ekonomik durgunluğun eşzamanlı olarak dağılması nedeniyle salgının bir günah keçisi haline getirildiğini söyleyerek koronavirüs anlatısını ele geçirdi.

 BTC, kısa vadeli bir satış yapıyor olabilir, ancak genel olarak, pazarın yıllarca Bitcoin'de olduğunu söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ