Kripto stratejisti ve etkileyicisi Willy Woo, Bitcoin'in bir sonraki üstel boğasını fırlatmaya hazır olduğunu söyledi.

Ünlü Analistler Bitcoin Fiyat Beklentilerini Açıkladı

Kripto stratejisti ve etkileyicisi Willy Woo, Bitcoin'in bir sonraki üstel boğasını fırlatmaya hazır olduğunu söyledi.

Viral bir tweet'te Woo, 132.000 Twitter takipçisine, kral kripto para biriminin Covid-19 “partiyi öldürene” kadar Mart ayında bir boğa saldırısını ateşlemeye hazırlandığını söylüyor. Ancak blok zinciri analistinin yeni bir boğa döngüsünün olası başlangıcına işaret eden yeni modeli, BTC'nin Temmuz ayında başka bir boğa koşusuna başlayabileceğini gösteriyor.

Woo, salgının getirdiği boğa piyasası gecikmesinin, en büyük kripto para birimi için hoş bir gelişme olacağı görüşünde. Uzun üs inşa sürecinin BTC için roket yakıtı olarak hizmet ettiğini söyledi.

“Bu boğa piyasası ne kadar uzun sürerse, zirve fiyatı o kadar yüksek olur (Top Cap modeli). Uzun bir yan birikim bandı nihayetinde iyi bir şey. ”

Diğer analistler, kral koini 9.000 dolarlık psikolojik desteğin üzerinde kalmak için uğraşırken, büyük bir BTC dönüşüne bahis oynamıyorlar.

Tüccar NebraskanGooner, Bitcoin'in zaten yerel bir üst baskı yaptığını ve kripto para birimi Wyckoff dağıtım şeması olarak bilinen denenmiş ve test edilmiş bir satış senaryosunu takip ettiği için yakın vadede daha fazla acıya yöneldiğine inanıyor.

Bu arada, tüccar Pentoshi 15.000 Twitter takipçisine Mart ayından bu yana Bitcoin'in yükseliş trendinin artık en baskın kripto para biriminin birden fazla düşüş sinyali yanıp sönmesiyle bittiğini söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ