ETH hala 127 dolardan işlem görüyor olsa da, bir kripto para yatırımcısı bir sonraki boğa koşusunda Ethereum’un 10.000 dolara ulaşacağına inanıyor, ETH 2.0 buna yardımcı olacak mı?

Ünlü Analistten Çarpıcı Ethereum Tahmini Geldi: Bir Sonraki Boğa Koşusu Ethereum’u 10.000 Dolara Çıkaracak

Ethereum son zamanlarda pek iyi durumda değil. ETH fiyatı 1.300 dolar seviyesine ulaştığında 2018'in tüm zamanların en yüksek seviyesinden çöküşünden bu yana, CryptoKitties'in tıkanıklığıyla karşı karşıya kalırken, fiyat düşmeye devam etti, ardından büyük rakipleri olan Tron ve EOS'u 'doğurdu'.

Kısa süre önce, Ethereum'un gelecek yıl bazı ekiplerine fon yetersizliği nedeniyle finansmanını durdurmak istediği bildirildi.

Ancak, son zamanlarda merakla beklenen İstanbul Hard Forku gerçekleşti ve şimdi Vitalik Buterin, ağı çok fazla acı çekmeden Ethereum 2.0'a geçirme planını dile getirdi. Şimdi, Twitter'daki kripto tüccarlarından biri, bir sonraki boğa koşusu boyunca Ethereum'un 10.000 dolara ulaşacağını öngörüyor.

“10.000 dolara ulaşacak”

Bir kripto tüccarı @BTC_Macro, piyasa değeri itibariyle ikinci en büyük kripto para üzerinde ultra-boğa gibi görünüyor ve piyasanın Ethereum'a karşı tutumu ne olursa olsun, bir sonraki boğa koşusu başladığında 10.000 dolara ulaşacağını iddia ediyor.

Şu anda, Ethereum topluluğu, yakın zamanda uygulanmış olan İstanbul - Ethereum 2.0'dan sonra zincirde başka bir büyük iyileştirme bekliyor.

Birçoğu ETH blok zincirinin performansını büyük ölçüde artıracağına inanıyor ve ETH fiyatlarına yükseliş momentumu getireceğini umuyor.

Ethereum - Cardano, Cardano - EOS

Crows Nest Ex'in kurucusu Jason Appleton, önümüzdeki yılın başında en iyi Ethereum tabanlı dapplerin Cardano (ADA) blok zincirine göç edeceğini umuyor.

 Daha önce, Weiss Ratings ajansı birkaç kez Cardano'yu rakip blok zincirleri için övdü ve pazardaki en değerli blok zincirlerinden biri olduğunu söyledi. Ayrıca, merkezden dağılma eksikliği nedeniyle EOS'un teknik puanını bu yıl iki kez düşürdü ve Cardano'nun EOS'dan 'çok daha üstün' olduğunu söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ