Kripto para dünyasında son dönemde yaşanan fiyat geri çekilişlerinin ardından şimdi herkes yeni bir patlamanın ne zaman yaşanacağına dair ipuçları arıyor.

Ünlü Analitik Firması Patlama Olabilir Dedi ve Bu 3 Altcoin’e İşaret Etti

Kripto para dünyasında son dönemde yaşanan fiyat geri çekilişlerinin ardından şimdi herkes yeni bir patlamanın ne zaman yaşanacağına dair ipuçları arıyor. Bu çerçevede kripto analitik firması Santiment’ten önemli değerlendirmeler geldi.

Kripto analitik firması Santiment 3 Altcoin’e dikkat çekiyor

Santiment, kripto para birimi Ethereum ile birlikte kripto para birimi projeleri olan The Graph (GRT) ve Sentivate (SNTVT)’nin Temmuz ayına doğru güçlü göründüğünü bildirdi.

Endeksleme protokolü için adres etkinliğini vurgulayan Santiment, 1,7 milyar dolarlık piyasa değeri olan kripto para birimi The Graph için, aktivitenin yüksek olmasına rağmen mevduatların düşük olduğuna dikkat çekiyor.

Firmaya göre bu, “fiyatların doğal olarak artabileceğine dair iyi bir işaret”.

CoinGecko'ya göre kripto para birimi GRT geçen hafta yaklaşık %20 arttı.

Santiment'e göre, sağlıklı bir adres etkinliği / mevduat oranına sahip bir başka altcoin, yayınlandığı sırada 25 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan ERC20 yardımcı program tokeni olan kripto para birimi Sentivate'dir (SNTVT).

Santiment, kripto para birimi ETH'nin 27 Haziran'da kripto para birimi Bitcoin'i geride bırakarak adres etkinliğinin artmasıyla altcoinlerin genel olarak son birkaç gün içinde bir "canlanma" yaşadığını söylüyor.

Santiment ayrıca, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borç alma protokolü Compound’un (COMP) 1,8 milyar dolarlık piyasa değeri ile son zamanlarda arttığına, ancak yerel bir zirveye ulaşabileceğine dikkat çekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ