Şubat ve Mart ayları arasında Bitfinex'te 20 milyon dolar kazanç elde eden yakından izlenen bir Bitcoin (BTC) balinası, küresel ekonomi için daha fazla acı beklediğini söyledi.

Ünlü Bitcoin Balinasından Korkutan Kripto Para Açıklaması

Şubat ve Mart ayları arasında Bitfinex'te 20 milyon dolar kazanç elde eden yakından izlenen bir Bitcoin (BTC) balinası, küresel ekonomi için daha fazla acı beklediğini söyledi.

Joe007 adıyla anılan sahte balina, hükümetler geleneksel pazarları desteklemek ve yıkıcı bir iş kaybıyla mücadele etmek için oynadığı volatilite dalgalarını öngörüyor.

“Bu, neslimizin en büyük ekonomik şoku olacak. Dalgalar halinde ve zamanla ortaya çıkacak, yanlış umutlar verecek ve sonra onları ezecek.

Krizin odak noktası farklı alanlarda değişecek. Bir krizi hafifletme ve çözme girişimleri daha fazla karışıklığa yol açacak.”

Yatırımcıların Mart ayında hisse senetlerini ve kripto piyasalarını biriktiren bir dinamik olan varlıklarını ABD dolarına kaydırmaya devam etmesini bekliyor.

"Bir şey önemli ölçüde değişmedikçe, BTC fiyatı (ve genel olarak kripto) için uygun sonuçlar doğuracak şekilde önce ABD likiditesine uçuşun tamamen oynamasını bekliyorum."

Joe, politikacıların, merkez bankalarının ve düzenleyicilerin ekonomilerini ayakta tutmak için güneşin altındaki her şeyi deneyebileceğini, ancak insanların işlerine geri dönmelerinin yerini tutacağını söylüyor.

“Dünyadaki en kıt meta insan zamanıdır. Üretken faaliyetlere uygulanan insan zamanı, ekonomiyi gerçekleştiren şeydir ve bize vermiş olduğumuz her şeyi verir.

 İnsan zamanı güvenli alanlarda barınak harcadı, çok fazla değil. Ve hiçbir para basımı bunu telafi edemez. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ