Kripto para girişimcisi John McAfee, başkanlık adaylığına odaklanmak için bireysel koinleri tanıtmayı bırakacağını söyledi - ama kazanamayacağını zaten biliyor.

Ünlü Bitcoin Boğası John McAfee, 2020 ABD Seçimleri Yaklaştığı İçin Kripto Promosyonunu Durdurdu

14 Aralık'ta başlayan bir dizi tweet'te, kripto kullanıcıları arasında büyük bir ünü olan McAfee, alandaki bireysel projelerin çok fazla arttığına dikkat çekerek “Artık kripto tanıtımları yapmıyorum” ifadelerini kullanıyor.

Başka bir yerde McAfee, tamamen kripto para biriminden emekli olmadığına dikkat çekmiş ve şöyle demişti:

“İnsanlar neden artık Blockchain promosyonları yapmadığımı soruyorlar. Çok zaman alıyor. Cumhurbaşkanlığı Kampanyam Ocak ayında ciddi bir şekilde başlayacak ve ikisini birlikte yürütemem. Hiçbir şekilde kriptoyu terk etmiyorum; sadece belirli projeleri teşvik etme görevim var.”

2020 ABD Başkanlık Seçimlerinde aday olmayı başarıp başaramayacağı noktasında kendisine sorulan soruya, “Hiç şansım yok” şeklinde cevap veriyor ve ekliyor

“Olmak istemiyorum. Kriptoyu sadece ulusal sahnede tanıtmak istiyorum.”

Son Tarih 2020

Geçmişte kripto para projelerini desteklediği konusunda ağır eleştiriler almaları rağmen, McAfee Bitcoin (BTC) fiyat tahminleri için belki de en iyisi durumunda.

2020 sonunda Bitcoin fiyatının 1 milyon dolar olacağını iddia ediyor ve eğer yanlış çıkarsa kendi penisini yiyeceğini bile söylemişti. En son Twitter turu boyunca McAfee, bahsin hala oyunda "geçerli" olduğunu iddia etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ