Önde gelen Bitcoin boğası ve milyarder yatırımcı Tim Draper, Bitcoin’in yakında 250.000 $ değerinde olacağına inanıyor.

Ünlü Bitcoin Boğası Tim Draper: Bitcoin

O zamana kadar Bitcoin'in 7.500 dolar fiyat aralığında kalacağını da söylüyor.

Bitcoin 250.000 $ Olacak

Tim Draper, Mayıs ayındaki yarılanmadan hemen sonra bir veya bir buçuk yıl içerisinde lider kripto para biriminin 250 bin dolarlık seviyeye vurması gerektiğini ifade ediyor. Bu tahminin önceki tahminlere göre mütevazı olduğunu ifade edelim.

Bu kez, BlockTV’ye konuşan milyarder, yarılanma olayından bir yıl geçtikten sonra, çok sayıda normal kullanıcının, her zaman yüzde 2,5 ücret ödediğinden dolayı banka kartlarını bırakacağını ve Bitcoin’i kullanmayı seçeceğini ifade ediyor.

Birlikte çalıştığı TA uzmanlarına atıfta bulunarak, Draper şöyle diyor:

“Bunları pek anlamadım ama söyledikleri bu”. Bitcoin’in müşteri kabulüne dayanarak 2022’nin sonunda veya 2023’ün başında 250.000 $ 'ı vuracağız ve bunun yayıldığını düşünüyorum.”

Daha fazla Bitcoin cüzdanının ortaya çıktığına dair son raporlara gelince, Draper, bunun birçok insanın Bitcoin'i Noel hediyesi olarak gelecek tatiller için aldığını vurguluyor.

Kadınlar Bitcoin'in İlerlemesine Katkıda Bulunacak

Program sunucusu Draper'a neden 2022-2023'e kadar Bitcoin'in uzun zamandır beklenen benimsenme aşamasına varacağına ve neden henüz gerçekleşmediğine inandığını sorduğunda, Tim Draper buradaki kilit rolün kadınlar tarafından oynanacağını söyledi:

“Taşkın kapılarının açılacağını düşünüyorum, çünkü kadınların alışverişin yaklaşık yüzde 75-80'ini yaptığı ve 15 Bitcoin cüzdanından sadece 1 tanesinin bir kadın tarafından tutulduğu ortaya çıktı. Bu yüzden kadınlar, kredi kartlarını her kaydırdıklarında yüzde 2,5-4 oranında boşa harcadıklarını fark ettiklerinde kesinlikle daha iyi bir çözüm aramaya başlayacaklar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ