Kripto destekçisi ABD Senatörü Cynthia Lummis, bitcoin madencilerini eyaletine davet ediyor.

Ünlü Bitcoin Destekçisinden BTC Madencilerine Tarihi Çağrı

Kripto destekçisi ABD Senatörü Cynthia Lummis, bitcoin madencilerini eyaletine davet ediyor.

Cumhuriyetçi ABD Wyoming Senatörü Cynthia Lummis, kısa süre önce Çin'de devam eden baskıların ortasında Bitcoin madencilerini eyaletine davet etti.

Çin'de devam eden baskının ortasında, birçok Bitcoin madencisi üssünü ABD'ye kaydırıyor. Cumhuriyetçi ABD Wyoming Senatörü – Cynthia Lummis – yakın zamanda Bitcoin madencilerini davet etti. Cumhuriyetçi Senatör tweet attı: “Bitcoin madenciliği alanındaysanız, lütfen bize ulaşın. Seni Wyoming'de İSTİYORUZ”. Cynthia Lummis, son zamanlarda Bitcoin'e ve genel kripto alanına verdiği desteği dile getirdi. Hükümet baskıları yoğunlaştırmaya devam ederken kripto madencileri Çin'den kaçıyor.

Cynthia Lummis, kriptoya verdiği desteği dile getirdi

Lummis, önde gelen kripto para birimi bitcoininin yatırımcıların ABD dolarının azalan değer endişeleri arasında varlıklarını çeşitlendirmesine izin verdiğini söyleyerek görüşlerine açıktı. Daha önce Lummis, insanları Bitcoin satın almaya ve emeklilik planının bir parçası olarak saklamaya çağırdı. Wyoming Senatörü “USD'nin dünyanın rezerv para birimi olması gerektiğine ve olmaya devam edeceğine inanıyorum. AMA sarhoş denizciler gibi harcamalar Amerikan halkına ya da USD'nin değerine hizmet etmiyor, ”diyor. Finansal inovasyonun, çalışkan Amerikalılara alın terinin ürettiği değeri depolamak için eşitlikçi bir fırsat sunduğuna inanıyorum, diye ekledi.

Wyoming Senatörü, emeklilik planları için Bitcoin'i zorluyor

Daha önce bildirildiği gibi, 29 Haziran'daki CNBC Mali Müşavir Zirvesi'nde konuşan Senatör Cynthia Lummis, Bitcoin ve diğer kripto varlıklarının emeklilik fonları için kullanılan çeşitlendirilmiş varlık tahsislerinin normal bir parçası haline geldiğini görmek istediğini söyledi. Enflasyondan korunmalarına yardımcı olacağını söyledi. Wyoming Senatörü, "Ayrıca bireylerin güvenli olan, kara para aklamayı önleme ve Banka Gizliliği Yasası'nın zorluklarını karşılayan Bitcoin ve tercih ettikleri kripto para birimlerini kullanabildiğini görmek isterim" diye ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ