Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, fiyatının yükselebileceğini itiraf etmesine rağmen hala Bitcoin'e düşmanlığını sürdürüyor.

Ünlü Bitcoin Düşmanı: Ben Asla BTC Yükselmyecek Demedim

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, fiyatının yükselebileceğini itiraf etmesine rağmen hala Bitcoin'e düşmanlığını sürdürüyor.

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff nihayet belli olduğunu kabul etti - tavsiyelerini takip etmeyen ve on yıl önce Bitcoin'e (BTC) yatırım yapanlar tonlarca para kazandı.

Bununla birlikte, altın tutkunu hala BTC'nin para olarak başarısız olacağından emin, bu yüzden sahiplerini altına yönlendirmeye teşvik ediyor.

Sürekli Çevirme

Schiff, Bitcoin'in 2011 yılına kadar 30 dolar civarında işlem gördüğü zaman bir heves olabileceğini tahmin ediyordu. BTC korkunç fiyat hareketleri yapmaya başladığında bile tüm bu yıllar boyunca şüpheci kaldı.

Ekim 2019'da Schiff, BTC fiyatının 200 $ 'a kadar düşebileceğini tahmin etti. Kripto analistleri, düşüş çağrılarının her düzeltmenin dibini doğru bir şekilde işaretleme eğiliminde olduğu konusunda şaka yapıyor.

Şimdi Bitcoin bu yıl yüzde 40'tan fazla arttı, Schiff yorgun "Bitcoin para değil" argümanına sadık kalıyor.

Max Keiser ile tartışma

Bitcoin evangelisti Max Keiser kısa süre önce komplo teorisyeni Alex Jones'a Bitcoin hakkında bir iki şey öğretmek ve 400.000 dolarlık fiyat tahminini yapmak için bir ziyarette bulundu. Görünüşe göre Jones'u açgözlülüğe yenik düştüğü ve Bitcoin'i (BTC) tanıttığı için Schiff'in tüylerini karıştırdı.

 Jones hem Schiff'i hem de Keiser'ı şovuna davet etti, ancak eski gösteriyi göstermeyi reddetti. Altın tutkunu varsayılan olarak tartışmayı kazandığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ