Michael Hudson Lamborghini'sini kullanırken zeminin kaygan olması sebebi ile uçuruma yuvarlandı.

Londra'da bir Bitcoin yatırımcısı ve Bitstocks'un kurucusu Michael Hudson seyir halindeyken Lamborghini ile çukura yuvarlandı. Aracı çekici yardımı ile çekilen Bitcoin yatırımcısı bu kazayı fazla umursamamış gibi görünüyor.

Lamborghini Huracan performante Cuma sabahı boş bulundu. Hudson, araba yolda kaydıktan sonra direğe çarpmamak için hendekte doğru sürdüğünü söyledi. Araç, ufak hasarlarla hendekten çekildi.

270.000 İngiliz Sterlini (500.000 $) değerindeki Lamborghini Huracan performante supercar'ın, Londra'nın kuzeyindeki Enfield kentinde kameraman Andrew Laurence tarafından, Cuma sabahının erken saatlerinde bulunduğu belirtildi.

Bay Laurence, SWNS'ye verdiği bilgilere göre arabanın yolun ters tarafında olduğunu, sürücünün yan kapısının zeminde sıkıştığını söyledi.

Polis, SWNS'ye, aracın içinde kimsenin olmadığını ve sahibini bulmaya çalıştığını doğruladı.

Araba Tottenham Hotspur'un eğitim alanına yakın bulundu, aracın Bay Laurence bir Premier League futbol yıldızına ait olabileceğini iddia edildi. Ancak saatler sonra Bitstocks'in kurucusu ve genel müdürü Michael Hudson, olay yerine gelerek Lamborghini Huracan performante'nin kendisine ait olduğunu söyledi.

Hudson, tek şeritli yolda seyir halinde giderken zeminin ıslak olmasından dolayı aracın kaydığını ve aracın kontrolünü kaybederek çukura yuvarlandığını ifade etti.

Ünlülerin arabalarını tasarlayan Yianni Charalambous, bu olayla ilgili Youtube’da bir video paylaştı. Hudson’un arabasının çukurdan çıkarılmasına yardımcı olan Charalambous, Hudson’un arabayı kullanırken alkollü olmadığını, araba bu kadar değerli olmasına rağmen onun çok sakin olduğunu söyledi.

Charalambous, "Bu adam dünyadaki en sakin adam." Dedi.

Hudson, "kötü bir gün" geçirdiğini belirterek aracının görüntülerini yayınladı, ancak aracına sadece küçük hasarlar dışında birşey olmadığını söyledi.

“Hasar çok fena değil ve eminim yakında yola geri dönecektir”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ