Ayılar kısa vadeli bir zaferi kutluyor olsa da, en başarılı BitMEX tüccarı Bitcoin'in (BTC) hala 30.000 dolara gidebileceğini söylüyor

Ünlü BitMEX Tüccarı Bitcoin Fiyat Beklentisini Açıkladı

Ayılar kısa vadeli bir zaferi kutluyor olsa da, en başarılı BitMEX tüccarı Bitcoin'in (BTC) hala 30.000 dolara gidebileceğini söylüyor

Önde gelen kripto para birimi tüccarı AngeloBTC, karşılaştırmalı kripto para biriminin neredeyse yedi yıl içinde en büyük çöküşüne tanık olduktan sonra bile Bitcoin (BTC) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 30.000 dolara ulaşacağına dair öngörüsüyle duruyor.

"Çılgın" bir fiyat tahmini

BitMEX'in liderlik tablosunu zirveye çıkarmakla ünlü AngeloBTC, bir tweet ile kripto Twitter'da heyecan yaratabilir. BTC sahipleri hala bu balinanın tahminlerini dört gözle bekliyor.

Bahsedilen fiyat seviyesinin bir sonraki boğa koşusunun üstünü işaretlemesi gerekmediğini belirtmek gerekir. AngeloBTC'ye göre, bu sadece onun minimum kar alma hedefi.

6.000 Dolar Kartlarda

Ekim ayında, en başarılı BitMEX tüccarı, BTC fiyatının uzun vadeli holdinglerine daha fazla satoshi eklemek için 6 bin dolara ulaşmasını "sabırla" beklediğini tweetledi. O zamanlar, kripto para 8.100 doların üzerinde el değiştirdiğinden, birçok boğa güvensizdi.

 Ekim ayı sonunda BTC'yi 10.600 doların üzerine çıkaran sahte Çin pompasına rağmen, tahmini yerinde oldu. Bitcoin, bir sonraki ay daha da düşmeden önce 18 Kasım'da 6.500 dolara düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ