Mike Novogratz, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $a ulşamaz ise Bitcoin'i (BTC) terk edebileceğini söyledi.

Ünlü CEO 2020’de Bitcoin Bu Seviyelere Gelemezse BTC’yi Bırakacak

Mike Novogratz, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $a ulşamaz ise Bitcoin'i (BTC) terk edebileceğini söyledi.

Kripto ticaret bankası Galaxy Digital'in CEO'su Mike Novogratz, fiyatı bu yıl yeni zirvelere ulaşmazsa Bitcoin'den (BTC) vazgeçebileceğini söyledi.

En son CNBC röportajı sırasında, önde gelen kripto para biriminin 2020'de fırlaması gerektiği iddiasını ikiye katladı.

Bitcoin İçin Büyük Bir Yıl Daha mı?

Bitcoin Mart ayında bir engelle karşılaştığında, Novogratz hemen hemen her şeye olan güvenin buharlaştığını belirtti. Bununla birlikte, 2020'nin Bitcoin'in büyük yılı olabileceğini iddia etti.

Merkez bankaları, ekonomik durgunluk gibi görünen bir şeyin üzerinde büyük parasal önlemler alırken, Bitcoin'in fiat para birimlerini zayıflatmak için daha iyi bir ortam hayal etmek zor.

Emtia ticareti uzmanı Peter Brandt, şimdi toplanamazsa kriptonun büyük belada olduğuna inanıyor.

En vokal Bitcoin destekçilerinden biri olarak bilinen Novogratz, bu yıl boğa koşusu olmazsa sonunda Bitcoin’den vazgeçebilir.

Novogratz “Bitcoin yıl sonuna kadar yükselmezse, sadece mahmuzlarımı asabilirim” diyor.

 2019'da Novogratz, BTC'nin yıl sonuna kadar 40.000 dolara yükselebileceğini tahmin etti, ancak bu tahmin son derece yanlış oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ