CNBC'ye katkıda bulunan Brian Kelly, Bitcoin'in yakın zamanda yarılanmasını gerçekleştirerek en iyi kripto para birimi için bir kez daha önemli bir ralliyi tetikleyeceğini söyledi.

Ünlü CEO Bitcoin’de Halving Beklentisini Açıkladı

CNBC'ye katkıda bulunan Brian Kelly, Bitcoin'in yakın zamanda yarılanmasını gerçekleştirerek en iyi kripto para birimi için bir kez daha önemli bir ralliyi tetikleyeceğini söyledi.

Kripto yatırım firması BKCM'nin kurucusu ve CEO'su Fast Money'nin yeni bir bölümünde, Bitcoin'in parasal arzının, para bastırarak küresel ekonomiyi desteklemeye yönelik yaygın itme ile tam bir tezat oluşturduğunu söyledi.

“İnsanların bilmesi gereken şey, tüm dünya niceliksel olarak genişlediğinden, Bitcoin’in niceliksel sertleşmesi olmak üzeredir. Yani yazılım günlük arzı kesecek. Bu, Bitcoin'in fiyatının yarıya indirildiği anlamına gelmez. Bu sadece günlük arzın yarıya indirildiği anlamına gelir. Bunu aniden 11 gün içinde, petrol platformlarının yarısının kapalı olduğu ve bu nedenle arzın azaldığı petrol gibi düşünmek isteyebilirsiniz. Geçmişte, bu çok büyük artışlar için bir katalizördü.

Bunun içinde muazzam bir artış oldu. Yaklaşık 9.000 doları kesmek için biraz odun var. Ancak orta ve uzun vadede, artık tüm dünyanın para bastığı bir ortamda, stok / akış oranına göre altından daha az olacak bir varlığınız olduğunu düşünüyorum. ”

Uzun vadede iyimserliğine rağmen Kelley, fiili yarılanma 12 Mayıs'ta gerçekleştiğinde, kartlarda kısa süreli bir satışın olabileceği konusunda uyarıyor.

 “Çok iyi olabilir [bir haber satmak olayı]. Oldukça zorlandık. Son iki [yarıya] bakarsanız, bunun gerçekten piyasadan süzülmesi yaklaşık 30 ila 60 gün sürdü.

 Unutmayın, madenciler paralarını bu Bitcoin ödülleriyle kazanıyorlar. Bu yüzden bazı zayıf madenciler aslında satmak zorunda kalabilirler. Ama bundan 30 ila 60 gün sonra tekrar güzel bir koşu görebiliyorduk. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ