Viral bir Bitcoin tahmininden Litecoin için yeni desteğe kadar, kripto dünyasında meydana gelen son dakika gelişmelerine bir bakalım.

Ünlü CEO Bitcoin Fiyatı Konusunda Uyarıyor - Öne Çıkan BTC, Ripple ve Litecoin Haberleri

Viral bir Bitcoin tahmininden Litecoin için yeni desteğe kadar, kripto dünyasında meydana gelen son dakika gelişmelerine bir bakalım.

Bitcoin

Gelişmekte olan pazarlara odaklanan Singapur merkezli bir koruma fonu olan Three Arrows Capital'in CEO'su, Bitcoin’in stok / akış oranına (S2F) odaklanan yatırımcılar için bir uyarı veriyor.

Coinist Podcast ile ilgili yeni bir röportajda Su Zhu, gelecekteki değeri tahmin etmek için bir varlığın üretimiyle mevcut tedarik arasındaki ilişkiyi gösteren oranın BTC'yi analiz etmenin bilimsel bir yolu olmadığını söylüyor.

Genellikle değerli metalleri analiz etmek için kullanılan S2F, 2019 yılında bir Bitcoin fiyatının 100.000 dolara geleceğini tahmin etmek için yoğun bir şekilde kullanılmış durumda

Ancak Zhu'ya göre, trader'lar günün sonunda, Bitcoin'in fiyatların artması için yeni alıcılara ihtiyacı olduğunu anlamalı. Konuyla ilgili Zhu şu açıklamayı yapıyor:

“Model ilham verici. Bitcoin'in, fikir birliği olan öngörülebilir bir para politikası olduğu ve [BTC]'nin daha az kıtlıktan ziyade zaman içinde daha kıt olacağı gerçeğine dikkat çekmesi iyi. Bunların önemli fikirler olduğunu ve Bitcoin'in anahtarı olduğunu düşünüyorum.
[Stok akış] modeli bilimsel bir model değil. Bazı insanları aşırı kaldıraçlı pozisyonlar için kurabilir, aslında, bunun ticaret yapabilecekleri bir şey olduğuna inanmaya başlarlarsa belki de geçerli olabilir. Çünkü gerçek şu ki, insanlar fiyatların yükselmesi için Bitcoin'i talep etmek zorundalar. Bu, piyasanın çalışmasının basit yoludur. S2F'ye inanan insanların sayısı artmalı veya başka nedenlerden dolayı Bitcoin alan kişi sayısı artmalı. Ancak S2F kendi başına fiyatı yükseltmez. Bu insanlar, tüm birikimlerini Bitcoin'e harcasalar bile, inanç sistemlerine gelmeleri için başka insanlara hala ihtiyaç duyuyorlar. ”

Ripple ve XRP

Ripple, XRP Defterini inşa etmek isteyen geliştiriciler için yeni bir portal başlattı.

Xpring.io'daki portal, geliştiricilere “ödemeleri uygulamalarına entegre etmek ve çeşitli platformları birleştirmek için bir araya gelmek üzere ihtiyaç duydukları her şeyi yönetmek” için tek elden bir mağaza sunmak için tasarlanmış durumda.

Mühendislerin XRP ödemelerini test etmelerini ve gerçek para harcamak zorunda kalmadan adresler oluşturmasını sağlayan özel bir cüzdanı bulunuyor.

Blockchain ve kripto para üzerine kurulu şirketlere 500 milyon dolardan fazla yatırım yapan Xpring, ilk olarak Ağustos ayında geliştiricilere doğrudan destek vermeyi planladığını açıkladı ve XRP'yi geliştirmek isteyen geliştiricilere bir başlangıç yapmak için tasarlanmış bir SDK yayınladı.

Litecoin

ABD merkezli kripto para kredi verme platformu BlockFi, Litecoin için tasarruf hesaplarının yolda olduğunu söyledi.

Şirket, Mart ayında tekrar Bitcoin ve Ethereum desteğiyle % 6 oranında yıllık faiz oranı sunarak platformunu başlattı.

 BlockFi'nin kurucusu Zac Prince'e göre, LTC'ye destek yakında geliyor. Şirket şu ana kadar resmi bir lansman tarihi ilan etmedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ