Chainalysis CEO'su, Bitcoin fiyatının Aralık 2021'e kadar 100.000 doların üzerine çıkacağına ve benzer bir fiyat etiketi öngören en son kişi olacağına inanıyor.

Ünlü CEO Bitcoin’in 2021 Sonu Fiyat Hedefini Açıkladı

Chainalysis CEO'su, Bitcoin fiyatının Aralık 2021'e kadar 100.000 doların üzerine çıkacağına ve benzer bir fiyat etiketi öngören en son kişi olacağına inanıyor.

Blockchain firması Chainalysis'in CEO'su, Bitcoin fiyatının 2021'in sonundan önce 100.000 doların üzerine çıkacağı konusunda iyimser.

Aralık 2021'e kadar 100 bin dolar

3 Eylül 2021 Perşembe günü Bloomberg röportajında, aynı zamanda kripto para borsası Kraken'in kurucu ortağı olan Michael Gronager, bitcoin ve kripto para piyasasının genel olarak hala bir boğa koşusu durumunda olduğunu iddia etti.

Ağustos ayının başlarında, Kraken CEO'su Jesse Powell, pazarın hala erken boğa döngüsünde olduğunu belirtti. Powell, o sırada bitcoin'in fiyat tahmininden bahsederken şunları söyledi:

“Bu yılın sonlarında, gelecek yılın başlarında madeni para başına 100.000 dolar artı görebiliriz.”

Bu arada Chainalysis CEO'su, Bitcoin'in değerinin 2021'de 100 bin doların üzerine fırlayabileceğine inanıp inanmadığı sorulduğunda Powell'ın BTC fiyat tahminine katılıyor gibi görünüyordu. Gronager'a göre:

“Bence hala boğa piyasasındayız. Yıl sonuna kadar 100 bin doların üzerinde bir rakam görebileceğimizi düşünüyorum, bu yüzden ben de bu konuda iyimserim. Uzun vadede, muhtemelen Ay'ın sınır olduğunu söylerdim ama bunun da ötesine geçebiliriz."

Chainalysis başkanı, Bitcoin fiyatının 100.000 doların üzerine çıkacağını tahmin eden kişilerin listesine katıldı. Northstar & Badcharts'tan Kevin Wadsworth, Wall Street'in Kurt'u olarak da bilinen Jordan Belfort, Blockstream CEO'su Adam Back, Florian Grummes gibi diğerleri de benzer tahminlerde bulundular.

Tanınmış bitcoin eleştirmeni ve ekonomist Peter Schiff bile BTC fiyatının 100.000 $ veya 1 milyon $'a ulaşabileceğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ