BlockTowerCapital'den Ari Paul, Mike Novogratz ile neden hemfikir olduğunu ve Bitcoin (BTC) boğalarının neden sabırlı olması gerektiğini açıklıyor

Ünlü CEO’dan Bitcoin İçin Boğa Durumu Açıklaması

BlockTowerCapital'den Ari Paul, Mike Novogratz ile neden hemfikir olduğunu ve Bitcoin (BTC) boğalarının neden sabırlı olması gerektiğini açıklıyor

TD Ameritrade Network ile son röportajı sırasında BlockTowerCapital'in CTO'su Ari Paul, Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz ile dünyanın dört bir yanındaki merkez bankaları tarafından başlatılan daha fazla para baskısının Bitcoin (BTC) için en boğa davası olabileceğini kabul etti.

Daha Agresif Fiyat İndirimleri

ABD tarafından bildirildiği gibi, ABD Federal Rezervi, koronavirüs pandemisinden gelen yıkıcı darbeyi hafifletmek için 3 Mart'ta 50 bps'lik acil bir oran düşürdü. Ancak, 9 Mart'taki önceki durgunluktan bu yana en kötü gününü geçiren hisse senedi piyasası için sadece geçici bir rahatlama sağladı.

Başkan Donald Trump, Fed'e'acıklı' dediği ve oranları daha agresif bir şekilde azaltması için baskı yaptığı için, Novogratz'un daha önce tahmin ettiği gibi Bitcoin için işler gerçekten yükselebilir.

Paul, "Novogratz'a, Bitcoin için en güçlü boğa durumunun şu anda gördüğümüz şey olduğuna tamamen katılıyorum, yani ABD Hazine eğrisinin tamamı yüzde birin altında." diyor.

Gecikmiş bir Bitcoin ralli

Paul, 2008 korkunç bir çöküşe maruz kaldığında ve yatırımcıların güvenli liman statüsünü sorguladığında 2008 mali krizini hatırlattı, ancak büyük boğa trendine hızla devam etti.

 Aynı şeyin Bitcoin için de geçerli olabileceğini tahmin ediyor çünkü analistin para basımına eşit olduğu negatif faiz oranlarından yararlanacak. Ancak, bir gecikme de olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ