Travis Kling, Şubat ayından bu yana performansın şu anda % 0.6'lık kazanımları çevrelediğini ve Bitcoin'in bir krizdeki serveti gerçekten koruyabildiğinin kanıtı olduğunu söylüyor.

Travis Kling, Şubat ayından bu yana performansın şu anda % 0.6'lık kazanımları çevrelediğini ve Bitcoin'in bir krizdeki serveti gerçekten koruyabildiğinin kanıtı olduğunu söylüyor.

Ham verilere göre, Bitcoin (BTC) aslında koronavirüs krizinden önce bir değer deposu olarak çok iyi işlev gördü.

1 Mayıs'taki Twitter tartışmasında, kripto hedge fonu Ikigai'nin başkanı Travis Kling, oynaklığa rağmen Bitcoin'in yatırımcılarının servetini koruduğuna dair yeni kanıtlar üretti.

Şubat ayından bu yana BTC / USD % 0.6'lık istikrarlı getiri sağladı, dedi Kling, geçtiğimiz ay yakın tarihin en sinir bozucu finansal patlamasından birinin getirdiği acıyı dindirdi.


Mevcut haliyle bir değer deposu olarak Bitcoin'in anlatımı, 2020'nin başlangıcından bu yana bir başkalaşım geçirdi.

Mart çöküşünden sonra, en büyük kripto para birimi aslında hisse senetleri ve petrol de dahil olmak üzere geleneksel pazarlardan daha az volatil olduğu dönemleri gördü.

Piyasa fiyatı hareketlerinden kademeli bir ayrışma belirtisi, Bitcoin için uzun vadeli bir servet koruma aracı olarak olumlu bir görünümü daha da güçlendirmektedir.

Kling'e yanıt olarak, ABD dolarının daha istikrarlı olduğunu iddia eden Bloomberg editörü Joe Weisenthal'dan Bitcoin'in eleştirisi hızlı bir düşüş gördü.

Bitcoin’in enflasyon oranı, üçüncü blok ödülünün yarıya indirilmesi gerçekleştikçe yaklaşık iki hafta içinde% 1.8’e düşecek.

Yıldan bu yana, kaynak izleme Skew'in verileri, Bitcoin'in altını bile yenerek en iyi makro varlık oyunu olduğunu doğrulamaktadır.

Bu konuda Pantera Capital CEO'su Dan Morehead bu hafta durumu şöyle özetli

 Bitcoin finansal bir krizde doğdu. Böyle yaşlanacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ