Yatırım ve girişim şirketi Breyer Capital'in CEO'su ve kurucusu Jim Breyer, Ethereum'u (ETH) yatırım portföyünden çıkardı.

Ünlü CEO Ethereum’u Yatırım Portföyünden Çıkarttı – İşte Nedeni

Yatırım ve girişim şirketi Breyer Capital'in CEO'su ve kurucusu Jim Breyer, Ethereum'u (ETH) yatırım portföyünden çıkardı.

VeChain, Circle ve Ethereum kripto platformlarının tanınmış bir melek yatırımcısı olan Breyer, Facebook, Etsy, Spotify ve Grammarly gibi büyük teknoloji devleri de dahil olmak üzere 40'tan fazla şirkete yatırım yaptı ve blockchain tabanlı işletmelerde hisseleri var.

Ancak Breyer portföy sayfasında görüntülenen en son bilgilere dayanarak, milyarderin Ethereum'u düşürdüğü anlaşılıyor.

Breyer’in İnternet Arşivi üzerinden portföyüne bu bakışta Ethereum, Haziran 2019 itibariyle Breyer’in kripto portföyünde Circle, VeChain, High Fidelity ve dijital bankacılık platformu Good Money ile birlikte listelendi.

Portföy şimdi yukarıdaki beş platformdan dördünü - VeChain, Circle, High Fidelity ve Good Money - üç ayrı kategoride sunuyor: blockchain, medya ve finansal teknolojiler.

Breyer'in Ethereum'dan çıkmasının nedeni bilinmiyor, ancak Reddit spekülasyonu yapan Breyer tüccarları, Ethereum'un çok beklenen yükseltmesi ETH 2.0'ı beklemekten bıkmış olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ