Block.one CEO'su Brendan Blumer, Bitcoin'in altın için varoluşsal bir tehdit oluşturduğuna inanıyor, ancak asla gerçek para olarak kullanılmayacak.

Ünlü CEO Net Konuştu: “

Block.one CEO'su Brendan Blumer, Bitcoin'in altın için varoluşsal bir tehdit oluşturduğuna inanıyor, ancak asla gerçek para olarak kullanılmayacak.

Peter Schiff'in acımasız tweetine yanıt olarak, EOS geliştiricisi Block.one CEO'su Brendan Blumer, Bitcoin'in (BTC) asla para olarak kullanılmayacağını belirtti. Bununla birlikte, her şeyi başlatan kripto para birimi önümüzdeki yirmi yıl içinde altını geçebilir.

Bitcoin Fiat'ın Yerini Almayacak

Blumer, Bitcoin'in fiat para birimlerini bir değişim aracı olarak değiştiremeyeceğine ikna olmuş görünüyor. Vergi optimizasyonu yapıldığından, bunları harcama için kullanmak çok daha kolaydır. Lightning Network’ün kademeli olarak benimsenmesine rağmen, BTC hala ölçeklenebilirlik sorunlarıyla karşı karşıya - ortalama bir tüketici için çok yavaş ve pahalıdır.

Başka bir sorun, Bitcoin sahiplerinin kripto zenginliklerini yakın zamanda harcamak istememeleri, çünkü gelecekte önemli ölçüde takdir edeceklerine inanıyorlar.

Kıyamet ve Kasvet

Bitcoin'e bir  “piramit şeması” adını verdikten sonra, inatçı bir kripto ayısı olan Schiff, yakın zamanda Mayıs ayı yarılanmasına ilişkin korkunç tahminlerini paylaşıyor. Altın tutkunu, bu olayın muazzam bir satışla sonuçlanacağını tahmin ediyor.

Bloomberg, bu yarılanmanın kitlesel hayal kırıklığı nedeniyle büyük bir ayı piyasasına yol açabileceğini de tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ