Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, Bitcoin'in 1 milyon dolara ulaştığı bir senaryo hazırlıyor.

Ünlü CEO

Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, Bitcoin'in 1 milyon dolara ulaştığı bir senaryo hazırlıyor.

Stansberry Research ile yapılan bir röportajda, Morgan Creek Digital hedge fonunun kurucu ortağı, mütevazı 2021 Bitcoin fiyat tahminini ve amiral gemisi dijital varlık için çok uzun vadeli yükseliş tahminini açıkladı.

Fiyat Hedefi

2021 fiyat hedefine gelince, Pompliano, tahmin kripto dünyasında dolaşan diğer bazı bahislere kıyasla muhafazakar görünse bile Bitcoin'in 31 Aralık 2021'e kadar 100.000 $ 'a ulaşacağını tahmin ettiği 2019 Bitcoin tahminini destekliyor.

"Doğru bir tahminde bulunmak için, fiyatı ve zaman çizelgesini de tahmin etmelisiniz ... 2019'da Bitcoin'in o zamanki 10.000 $'dan 2021'in sonunda 100.000 $'a çıkacağına inandığımı söyleyen bir yazı yazdım ... buna hala inanıyorum. Ben değiştirmedim. Her nasılsa, şu anda alandaki en muhafazakar adam benim çünkü şimdi 200.000, 250.000, 300.000, 500.000 $ diyen insanlar var. Rakamlar ne olursa olsun, yine de 100.000 dolara bağlı kalacağım."

Baş Döndürücü Rakam

Uzun vadede, Pompliano gözlerini baş döndürücü bir BTC değerlendirmesine dikti. Ancak Bitcoin boğası, yüksek fiyat etiketinin öncelikle BTC'nin popülaritesinden mi yoksa doların devalüasyonundan mı kaynaklanacağından emin olmadığı konusunda uyarıyor.

“Çok, çok uzun bir zaman ufkuna baktığımızda bunu görüyorum. Bu yüzden, bana şüphenin faydasını verirseniz ve 'Hey, bunun üzerine bir zaman tahmini koymayın, sadece bana bu şeyin değerinin nereye gittiğini söyleyin' derseniz, kesinlikle hayatımın bir noktasında şunu göreceğimizi düşünüyorum. 1 milyon dolarlık Bitcoin fiyatı.

Ancak bunun, uzun bir süre boyunca doların devalüasyonu kadar, tahakkuk eden Bitcoin değeriyle daha fazla ilgisi olup olmadığını bilmiyorum . Gayrimenkul, hisse senetleri, değerli metaller gibi her şey dolar fiyatlarında yükseliyor. "


Pompliano, değerlendirmesinin tamamen garantili olduğunu ve bireylerin BTC'nin inanılmaz potansiyel yükselişinden yararlanmaları için büyük dalgalanmalara hazırlıklı olmaları gerektiğini söylüyor.

Bence bu kaçınılmaz bir sonuç. Sadece tonlarca volatiliteyi sindirebilmelisin ... Tüm bu dalgalanma pek çok insanı korkutur, ancak uzun vadeli bir tutkunsan, araştırmanı yaparsın. İşte o zaman BTC'yi yapılabilir bir portföye koymak oldukça şaşırtıcı bir şey. "

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ