ABD merkezli bir yatırım veri firması olan Weiss Ratings, Bitcoin'in 180.000 dolara ulaşması için ne gerekeceğini ortaya koyuyor.

Ünlü Derecelendirme Kuruluşu Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı

ABD merkezli bir yatırım veri firması olan Weiss Ratings, Bitcoin'in 180.000 dolara ulaşması için ne gerekeceğini ortaya koyuyor.

En iyi kripto para biriminin yeni bir incelemesinde firma, finans dünyasının güvenli bir liman varlığı olarak BTC'nin gerçek potansiyeliyle uyanmaya başladığını söylüyor. Şirket, artan kurumsal ilginin bir işareti olarak Grayscale Bitcoin Trust hisselerinin artan talebine işaret ediyor.

Weiss, milyarder riskten korunma fonu yöneticisi Paul Tudor Jones'un Bitcoin vadeli işlem piyasasına girmesinin, kurumların kripto pazarlarına artan düzeyde dikkat ettiğini gösterdiğine inanıyor. Weiss, BTC'yi merkez bankalarının istediği gibi para bastığı bir ortamda “en yüksek kâr potansiyeline sahip bir güvenli liman varlığı” olarak adlandırıyor.

Ancak büyük paralı oyuncuların gelmesi buzdağının sadece görünen kısmı.

Firma, Bitcoin'in güvenlik, taşınabilirlik ve fayda açısından altından çok daha iyi olduğunu ve yatırımcıların Bitcoin'in güvenli bir liman varlığı olarak altından daha üstün olduğu gerçeğini kavramasının ardından taşkın kapılarının açılacağını söylüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ