"Pomp", Ethereum'un son zamanlarda fiat'a benzediğini belirttikten sonra, geliştiricilerin Bitcoin üzerine inşa etmek istediğini söyleyen Weiss Ratings, Ethereum'un sektördeki rolünü üstlendi.

Ünlü Derecelendirme Kuruluşundan Ethereum’a Övgü Geldi

"Pomp", Ethereum'un son zamanlarda fiat'a benzediğini belirttikten sonra, geliştiricilerin Bitcoin üzerine inşa etmek istediğini söyleyen Weiss Ratings, Ethereum'un sektördeki rolünü üstlendi.

Bu haftanın başlarında VC yatırımcısı ve Bitcoin boğası Anthony Pompliano günlük bülteninde Ethereum'un para olduğuna inanmanın bir hata olduğunu söyledi.

Bu, onunla Ethereum ve ETH tabanlı DeFi hayranları arasında ateşli bir tartışma getirdi.

Şimdi, önde gelen finans ajansı Weiss Ratings'in söz hakkı var ve kripto endüstrisinde Ethereum rolünü üstleniyor.

Weiss Ratings, Pomp'a doğrudan atıfta bulunmuyor, sadece açıklamaya atıfta bulunuyor. Finans ajansı en büyük ikinci blok zincirini ve ETH kripto parasını korumak için ayağa kalktı. Weiss Ratings, ABD'yi dijital USD kurmaya teşvik eden ve Çin'i kripto DCEP'sini geliştirdiği için övenleri reddediyor, çünkü bu insanlar merkezi olmayanlardan ziyade merkezi kripto para birimlerini destekliyor.

Ajans aynı zamanda Ethereum'un kripto endüstrisini ileri iten şey olduğunu söylüyor. Binance, Tron, EOS ve diğerleri de dahil olmak üzere mevcut kripto projelerinin çoğu başlangıçta Ethereum üzerine inşa edildi.

Weiss Ratings, Ethereum blok zincirinin ve kripto parasının hem bina hem de ticaret için iyi olduğuna dikkat çekiyor:

“Hükümetleri kriptoyla ilgili olduğu gibi kendi“ dijital para birimlerini ”tanıtmaya yönelik çabalarından ötürü insanların #ETH" fiat parası "olarak adlandırdıklarını gördük. Şu anda ETH, sektörümüzü ileriye taşıyan ana projedir. İster inşa etmek ister ticaret yapmak isteyin, ETH bulunduğu yerdedir. ”

Balinalar ETH alıyor

Bu haftanın başlarında, analitik ajansı Santiment, kripto balinalarının ikinci en büyük kripto para birimini biriktirmeye başladığını söyleyen verileri paylaştı.

En büyük 100 Ethereum sahibi yine toplam ETH arzı için daha yüksek oranlar elde etmeye başlıyor.

ETH balinaları

 Birçoğu, büyük ölçüde Ethereum tabanlı DeFi dapplerinin hızlı gelişimi ve içinde kilitli ETH miktarı nedeniyle Ethereum fiyatının bu yıl yeni zirvelere yükselmesini bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ