DOGE milyoneri Contessoto, Dogecoin'in neden "en iyi kripto para birimi" olduğu konusunda Süpermen ile ilgili bir teori ortaya attı.

Ünlü Dogecoin Milyoneri DOGE İçin Bu Vurguyu Yaptı – Ralli mi Geliyor?

DOGE milyoneri Contessoto, Dogecoin'in neden "en iyi kripto para birimi" olduğu konusunda Süpermen ile ilgili bir teori ortaya attı.

Son zamanlarda sadece DOGE'de değil aynı zamanda fiatta da milyoner olan 33 yaşındaki Dogecoin sahibi Glauber Contessoto, meme tokeni tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,74 $'a yükseldiğinde Twitter'a DOGE ile ilgili bir açıklama yaptı. DOGE'nin bir kripto para birimi olarak artan popülaritesi hakkında açıklamalarda bulundu.

“Meme coin Süpermen sayesinde popüler”

DOGE sevgilisi, Dogecoin popülaritesinin "sırrını" bulmak için "kapsamlı ve yoğun zahmetli" bir araştırma yaptığını itiraf etti.

Sonunda, popüler Superman çizgi roman karakterini ve Krypto adlı köpeğini, süper köpeğini gündeme getirdi.

Böylece Glauber Contessoto, köpek “Doge”a dönüştü ve Krypto “kripto” oldu. Ayrıca topluluğa, köpek bir erkeğin en iyi arkadaşı olduğu için Doge'nin “en iyi kripto” olduğunu hatırlattı.

DOGE milyoneri, YouTube kanalına odaklanmak için günlük işini bıraktı

Kriptom tarafından daha önce bildirildiği üzere, Glauber Contessoto, Los Angelis'teki bir HipHopDX çevrimiçi müzik dergisindeki günlük işini Web'de bir Dogecoin milyonerinin kişisel markasını büyütmeye odaklanmak için bırakmıştı.

Yaklaşık 80 bin abonesi olan bir YouTube kanalı var, ancak henüz kanalından para kazanmıyor ama şimdiye kadar kişisel web sitesinde DOGE ürünleri satıyor ve artık tam zamanlı olarak YouTube'da DOGE hakkında videolar yapıyor.

Elon Musk, DOGE'nin BTC ve ETH'yi geçeceğine söz verdi

9 Temmuz Cuma günü, Tesla'nın patronu ve aynı zamanda Dogecoin'in en büyük ve en etkili hayranı olan SpaceX Elon Musk, bir tweet'te, yaklaşan büyük bir güncellemeden sonra DOGE'nin Bitcoin ve Ethereum'dan çok daha hızlı ve daha üstün olacağına söz verdi.

Bununla birlikte, daha sonra kripto etkileyicileri Samson Mow (Blockstream'deki CSO) ve Gabor Gurbacs (VanEck varlık yöneticisinin dijital varlık bölümü müdürü) Elon'a Doge'un 2014'ten beri Litecoin (bir Bitcoin forku) ile birleştirildiğini hatırlattı.

Bu, DOGE'ninyavaş temel katman işlemlerine de sahip olan Litecoin ile birlikte çıkarıldığı anlamına geliyor. Bunu değiştirmek için, Dogecoin geliştiricilerinin önce meme coinlerini Litecoin'den uzaklaştırması gerekecek. Ancak şimdiye kadarki duruma bakıldığında böyle bir hamlenin yapılmadığı görülüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ