Ünlü internet girişimcisi büyük bir ekonomik çöküşün yaşanacağını belirterek "hisselerinizi satın, kripto paralara yatırım yapın" tavsiyesinde bulundu

Ünlü İnternet Girişimcisi Kim Dotcom: Hisselerinizi Hemen Satın, Kripto Paralara Yatırım Yapın!

Dünyanın en büyük veri indirme sitelerinden biri olan Megaupload’ın kurucularından Kim Dotcom, Twitter'daki takipçilerine varlıklarını satmalarını ve altın, gümüş veya Bitcoin (BTC)) 'e yeniden yatırım yapmalarını tavsiye etti.

Ünlü internet girişimcisi Kim Dotcom, ABD’nin 5 trilyon dolar ‘sahte’ para basarak bunları bankalara hisse senedi piyasalarını manipüle etmeleri için faizsiz bir şekilde verdiğini ve bu ‘sahte para manipülasyonu’nun tüm zamanların en büyük ekonomik çöküşüyle sonuçlanacağını söyledi.

Dotcom, "ABD borsada listelenen herhangi bir şirkette hisseye sahipseniz, şimdi hala satabiliyorken hisselerinizi satın, altın, gümüş veya kripto paralara yatırım yapın. Bana güvenin." ifadelerini kullandı

Yaptığı konuşmalarda insanlara sürekli kripto para ve değerli materyaller almaları gerektiğini söyleyen ünlü internet girişimcisi, 2018 yılında doların değer kaybedeceğini ve insanların kripto para birimlerine yatırım yapmaları gerektiğinin söylemişti.

Kim Dotcom Kripto Para Projesi

Kim Dotcom, içerik geliştiricilerin içeriğini üçüncü şahıslara emanet etmek yerine içeriklerinin kolayca ve doğrudan para kazanmalarını sağlayacak bir kripto para birimi projesi K.im başlatmayı planlıyor.

Kim Dotcom, dijital yayıncılık endüstrisinin yayıncılara verdiği tazminat nedeniyle karşılaştığı skandalların sonucunda böyle bir karar aldığını belirtti.

Porojenin teknik belgesinde yer aldığı gibi, K.im tam olarak kullanılabilir olduğunda yayıncıların ve içerik oluşturucunun yayınlanmış dijital içeriklerini satmasını kolaylaştıracak K.im Ödeme Motoru aracılığıyla, tüketiciler kripto para birimini kullanarak içerik için ödeme yapabilecekler.

K. Im şifreli veriler (KED) kapsayıcısına herhangi bir dijital içeriği değiştirmek için birinci sınıf bir çözüm sunarken, K.im platformu, yayıncılara dijital içeriklerini merkezi olmayan bir şekilde para kazanma avantajı sağlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ